طراحی وب سایت آیاتا

کمی به روز تر باشید!

می توان گفت شرکتها یا موسساتی که وبسایت ندارند، خود را در غاری پنهان کرده اند تا کسی آنها را پیدا نکند! بنابراین بحثی در مورد لزوم راه اندازی یک وب سایت برای تمام شرکتها، موسسات، سازمانها و حتی اشخاص نیست.

گرافیک خاص و مدرن

آیاتا، هیچ گاه از قالبهای آماده گرافیکی استفاده نکرده و نمی کند. از نظر ما گرافیک یک وبسایت نشانگر هویت منحصر به فرد گردانندگان آن باید باشد. بنابراین طراحی وب سایت شما از طرحهای اولیه روی کاغذ شروع شده و پس از طراحی در فتوشاپ، با تکنیکهای به‌روز اجرا می‌شوند. یادآوری می‌شود طراحی گرافیک وب، نه کار گرافیست‌های دنیای چاپ است، و نه کار برنامه نویسان. با کمک آیاتا، می توانید سایتی Responsive، تعاملی و مطابق با ترندهای روز گرافیک وب داشته باشید.

طراحی وبسایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و خدمات شما دارد. طراحی سایت کارامد، می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.

طراحی وب سایت از مواردی همچون طراحی صفحات ، معماری ، طراحی ساختار گرافیکی و بستر برنامه نویسی آن مطابق با آخرین استانداردهای طراحی وب سایت تشکیل می گردد.
در واقع برای رسیدن به یک وب سایت حرفه ای می بایست مراحل متعددی را طی نمود که تمامی این مراحل بسیار تخصصی بوده و نکات مهمی را در بر میگیرد.

همچنین میبایست تکنیکها و تکنولوژیهای مورد استفاده در طراحی وب سایت را مطابق با اهداف و نیازها برگزید و مورد استفاده قرار داد.
طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای برنامه ریزی گردد تا بطور کامل خدمات ، محصولات و یا فعالیتهای هر شخص و یا سازمان را نمایان سازد و بتواند باعث افزایش بازدیدکنندگان و کاربران گردد.

امروزه تعداد افرادی که به جمعیت اینترنتی می پیوندند به شدت رو به افزایش است و این امر باعث بوجود آمدن دنیایی جدید و متفاوت گردیده ، در صورتیکه وب سایت شما به درستی آنالیز شده باشد و ساختار مناسبی داشته باشد آنگاه شما می توانید سهم خوبی در دنیای مجازی داشته باشید.

چرا گروه امید دیزاین ؟؟

در امید دیزاین تمامی مراحل طراحی سایت شما از آنالیز اطلاعات اولیه ، تعیین اهداف وب سایت ، طراحی گرافیک زیبا ، تا پیاده سازی و پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و متعهد انجام میگیرد و همواره تلاش میگردد تا نهایت حفاظت از اطلاعات و داده های وب سایت شما میسر گردد.

روال و مراحل طراحی وب سایت

۱. ارسال سفارش

در قسمت سفارش طراحی وب سایت می توانید سفارش خود را به ما اطلاع بدین (از طریق این قسمت)

۲. بررسی و تحلیل اولیه وب سایت شما

مخاطبان وب سایت، هدف از راه اندازی وب سایت، نحوۀ رشد و توسعۀ وب سایت، تحلیلی محتوای اولیه و ساختار اصلی سایت، طرح اولیۀ وب سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۳. عقدقرار داد و پیش پرداخت

قرار داد به صورت آنلاین (در اختیار شما قرار داده خواهد شد) قابل مشاهده است، برای پیش پرداخت ۳۰% از مبلغ کل قرار داد دریافت می شود.

۴. تعیین روز اتمام کار طراحی

بعد از عقد قرار داد و بررسی نیاز شما زمان به طول انجامید کار طراحی و روز اتمام پروژه به شما اطلاع داده میشود.

۵. طراحی گرافیکی قالب وب سایت

در این مرحله یک بستۀ گرافیکی شامل فونت ها، آیکون ها، پالت رنگ، سایز ها و فایل گرافیکی صفحۀ اصلی وب سایت برای مشتری ارسال می شود تا با سلیقه مشتری و … آشنایی پیدا کنیم

۶. اعمال تغییرات

بعد از مشاهده و بررسی بستۀ ارسال شده در صورت بروز تغییرات، مشتری تغییرات را برای ما ارسال می کند تا قالب مجدداً اجرا شود.

۷. تایید نهایی قالب وب سایت

چرخۀ تغییراتِ قالب وب سایت تا رضایت کامل مشتری ادامه پیدا خواهد کرد تا قالب تایید نهایی شود.

۸. کدنویسی

بعد از تایید نهایی قالب، کدنویسی سایت مطابق با استانداردها و موارد ذکر شده در قرار داد شروع می شود.

۹. بارگزاری و کنترل کیفیت نهایی

بعد از بارگزاری، وب سایت در چهار مرحله کنترل کیفیت می شود. ۱. کنترل کیفیت سرعت وب سیات ۲. کنترل کیفیت امنیت وب سایت ۳. کنترل کیفیت قالب وب سایت ۴. کنترل کیفیت کد نویسی و استانداردها مورد بررسی قرار میگیرد

۱۰. نمایش وب سایت

سایت به مشتری نشان داده میشود .

۱۱. جلسۀ بحث و آموزش

جلسۀ آموزش مدیریت سایت , رونق وب سایت و پشتیبانی نحوه کار انجام میشود

۱۲. تسویه حساب

در این مرحله تسویه حساب ( کل قیمت قرار داد ) دریافت خواهد شد .

۱۳. پشتیبانی و رفع معایب یا تغییرات احتمالی

بعد از بارگزاری وب سایت به مدت ۶۰ روز معایب احتمالی از طریق سیستم پشتیبانی برطرف خواهد شد.

۱۴. ثبت سایت در گوگل و افزایش رتبه

برای رونق و افزایش مخاطب وب سایت ما به شما کمک خواهیم کرد …

خانـــــــــــه هنوز وبسایت ندارید؟
×