طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

ثامن فرفورژه به عنوان یکی از طولانی ترین پروژه هایی بود که هلدینگ کد ایران از سال ۱۳۹۷ شروع و تا هم اکنون نیز ادامه دارد و خواهد داشت … بیش از ۱۰۰ مورد فعالیت برای این مجموعه انجام شد و در طی این سالها به حدی پروژه های متعدد از طراحی و تبلیغات و کمپین های مختلف ایجاد کردیم که حتی وقت گرفتن پروژه های دیگر نیز نداشتیم و به یک بچه برای ما تبدیل شده بود که فکر می کردیم باید به بهترین نحو ممکن بزرگش کنیم …

چون این مجموعه کارها بسیار زیاد هستند اول همه رو براتون لیست میکنیم و بعد کم کم هر کدام را که مجالی باشد توضیح میدهیم .

در ادامه بیشتر متوجه می شید :

اما ماجرا از یک سفارش کوچک شروع شد ، در سال ۱۳۹۷ با معرفی یکی دیگر از مشتریان قدیمی ما در حوزه آهن آلات به مدیران عامل شرکت هشتمین نور ( ثامن فرفورژه ) آغاز شد .

اما رفته رفته متوجه شدیم که این شرکت نیاز یک کاتالوگ و حتی یک سایت حرفه ای و … ندارد ! 😐

این مجموعه باید از Base روی برند آن کار شود که برای همین تصمیم گرفتیم فاصله آن را با مزیت های رقابتی و امکانات عالی و پروژه های استارت آپی با همکاران خارجی و داخلی زیاد کنیم .

و شروع کردیم به نوشتن یک business plan حرفه ای و مارکت پلان برای تبلیغات و کار روی برندینگ و به جرات از پایه ترین مسائل یعنی رنگ سازمانی و لوگو و شعار و یکسان سازی شعب و نمایندگی ها و طراحی تابلو و بیلبرد و کاتالوگ و ست اداری و رزومه و بروشور و ایجاد جلسات متعدد با مدیران ارشد کسب و کارهای مختلف و اداره جات های مختلف و … شروع کردیم تا طراحی و اجرای بزرگترین و اولین استارت آپ با AR – VR – AI در کل دنیا ! بله کل جهان !

شاید باورش یکم سخت باشه اما بالای ۱۰۰ مورد فعالیت ارزشمند برای این برند تنها در ۲ سال انجام شد و در حال ادامه می باشد …

خوب بریم از شروع :

لذا با طراحی یک کاتالوگ دیجیتال عالی شروع کردیم و تصمیم بر اجرای یک استارت آپ فوق العاده برای اولین بار در جهان شروع کنیم …

حالا این استارت آپ چی بود و … در ادامه توضیحات تقدیم می شود …

به صورت خلاصه مجموعه کارهای زیر برای شرکت هشتمین نور انجام شد

 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای R&D
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای برنامه نویسی بک اند و اجرا ۷ پروژه برنامه نویسی شاخص که به نوبه خود قابلیت های منحصر به فرد داشتند
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای برنامه نویسی اپ و اجرای اولین و تنها اپلکیشن در جهان که از هر ۳ تکنولوژی AR – VR – Ai همزمان استفاده می کند
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای گرافیک و اجرا و طراحی بیش از ۵۰۰ مدل پروژه مختلف نظیر کاتالوگ های خارجی برای نمایشگاه ها و طراحی تابلو و ست اداری و بیلبرد و …
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای مارکتینگ و طراحی و اجرا کمپین های تبلیغاتی بسیار موفق که هر کدام باعث رشد چشم گیر فروش شد .
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای Digital Marketing و طراحی و اجرا کمپین های ۳۶۰ و حضور در ۱۷ سوشیال مدیا مطرح دنیا به سه زبان و بازخورد و ورودی میانگین ۱۰۰ هزار در هر ۷ روز
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای سئو و گرفتن بیش از ۴۰ هزار ورودی در کمتر از ۴ ماه و گرفتن رتبه اول در بیش از ۶۰ کلمه کلیدی برای دو سایت samenferforge.ir و samenferforge.com
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای بازاریابی حضوری و آفلاین ، استخدام ۱۵ نفر نیروی حرفه ای بازاریابی و آموزش آنها زیر نظر مدیران فروش و بازاریابی مطرح ایران و اجرای کمپین های مختلف آفلاین
 • تشکیل و مدیریت یک دپارتمان خدمات پس از فروش و طراحی CRM اختصاصی به بیش از ۱۰۰۰۰ هزار ورودی فقط از ۴ نمایندگی منجر شد که یک اتفاق بی نظیر در سابقه شرکت کد ایران بود و هست .
 • طراحی ربات تلگرام با کد نویسی اختصاصی با قابلیت منحصر به فرد و اتصال به ۱۸۵ نماینده به ۳ زبان زنده دنیا @SamenFerforgeRobot این ربات برای اولین بار قابلیت سفارش از طریق بات تلگرام به ۱۸۵ نمایندگی را دارد و در عین حال آنی با نماینده و مشتری تماس گرفته می شود و در یک پنل کاربری این سفارش ها ثبت می شوند .
 • تشکیل تیم تولید محتوا در یک واحد حرفه ای ، ۷ نفر نیروی حرفه ای تولید محتوا به ۳ زبان عربی و انگلیسی و فارسی روزانه در سایت و بلاگ های مختلف در حال فرهنگ سازی و تولید محتوا بودند و هستند .
 • تشکیل یک واحد بسیار حرفه ای مدیریت کل انفورماتیک با مدیریت کل توسط کارآفرین برتر در حوزه استارت آپ و آی تی جناب آقای حسین سهرابی مدیر عامل هلدینگ کدایران مستقیما انجام شد .
 • تشکیل و مدیریت یک واحد بسیار حرفه ای برندینگ توسط مدیران ارشد با سابقه انجام شد و نتیجه خیلی خوبی برای این برند در شرایط کرونا که خیلی از کسب و کارها به فکر روزانه های خود بودند شد .
 • برنامه ریزی و مدیریت و تشکیل تیم حرفه ای پشتیبانی توسط یک دپارتمان به صورت اختصاصی در کد ایران انجام شد .
 • و …

اولین پروژه شرکت هشتمین نور ( ثامن فرفورژه )

ثامن فرفورژه

اولین درخواست جناب آقای روح الله داستانی به عنوان مدیر عامل این مجموعه کاهش هزینه تبلیغات چاپی بود که بابت کاتالوگ های خود پرداخت می کردند .

و ایده طراحی یک کاتالوگ فول دیجیتال آمد و بلافاصله طراحی و اجرا شد …

به مرور زمان متوجه شدیم بیش از ۲۰ کاتالوگ مختلف در حوزه های مختلف فرفورژه دارند نظیر کاتولوگ درب های لوکس و کاتالوگ قطعات و … که هر کدام به دو زبان و هر کدام با طرح های مختلف و مهم تر از همه هر ماه و هر روز در حال به روز رسانی و اضافه شدن این مدل ها …

در فاز اول یک کاتالوگ فول دیجیتال که به نوبه خود نظیر آن وجود ندارد طراحی و تقدیم شد .

از مزیت های این کاتالوگ علاوه بر به روز رسانی آنی محصولات و قابلیت اضافه کردن فیلم و عکس و صدا و نریشن و … هزینه های چاپی این مجموعه را به شدت کاهش می داد .

در این کاتالوگ فول دیجیتال تمامی محصولات به روز  و با کیفیت بسیار بالا در دیوایس های مختلف موبایل و کامپیوتر و … به صورت ریسپانسیو قابل مشاهده و بررسی می باشد .

مشاهده کاتالوگ دیجیتال ثامن فرفورژه

در فاز بعدی زبان های عربی و انگلیسی و روسی هم به آن اضافه کردیم و یک منو خیلی شیک برای یوزرفرندلی تر کردن آن طراحی و اجرا کردیم .

این کاتالوگ هم اکنون بیش از ۳۰ گیگ حجم دارد و جالب است بدونید که باز شدن و لود آن کمتر از یک ثانیه زمان میبرد و دلیل کانفیگ سرورهای بسیار قدرتمند برای بالا بردن آن بود .

با مشاهده این کاتالوگ به تنهای متوجه کیفیت و عملکرد بی نظیر آن خواهید شد .

در همین حین آغاز یک استارت آپ بسیار بزرگ برای اولین بار در کشور را شروع کردیم که در قالب اپ اندروید و اپ iOS شروع شد …

پروژه دوم شرکت SamenFerforge

در مرحله بعد سایت قدیمی آنها بررسی شد که هم از نظر سئو بسیار ضعیف بود و هم از نظر Ui – Ux که می توان گفت هیچ کدام از معیارهای یک سایت خوب را که در شان این برند باشند را نداشت .

لذا تصمیم گرفتیم یک سایت مجزا براشون طراحی کنیم .

سایت قبلی با دامین قبلی را نگه داشتیم و سایت جدیدی براشون طراحی کردیم !

اما چرا ؟

چون قصد سئو کردن دو تا سایت با دو دیزاین مختلف را کردیم و تصمیم گرفتیم هر دو سایت را بیاریم بالا و سهم ورودی را دو برابر کنیم که این خود یک استراتژی خوب شد و نتیجه بسیار عالی به ارمغان آورد .

به جرات بیش از ۱۲ بار سایت طراحی و مجدد پاک و در آخر دیزاین کنونی آن تایید و تکمیل شد .

می تونیم به جرات بگیم که پروژه سایت ثامن فرفورژه فقط طراحی یک سایت نبود ! این سایت ۳ پلاگین اختصاصی براش طراحی شد که فقط بتواند قیمت های کارخانه ها آنی در سایت و اپ و CRM و … که در ادامه میگیم به روز کند .

این سایت بیش از ۱۵۰۰ برگه اختصاصی دارد که تماما سئو شده اند .

این سایت به ۳ زبان طراحی شده است و هر ۳ زبان سئو شده اند .

برای این سایت ۱۴ نفر تیم تولید محتوا تمام وقت استخدام کردیم که بتوانیم در مدت زمان مناسب تمام این ۲۰۰۰ محصول و خدمات را وارد کنیم ! طوری که تمام آنها سئو شده باشند و اصول یک برگه حرفه ای را داشته باشد .

بیش از ۱۲ برگه اختصاصی و لندینگ پیج حرفه ای برای این سایت طراحی و اجرا شد .

یک سرور اختصاصی با CPU 8 کور و رم ۶ برای این سایت در نظر گرفته شد که کوئری ها آن و در خواست های آن را به شدت کاهش دهیم .

لندینگ پیج های طراحی شده

یکی از ۱۰۰ ها قابلیت طراحی سایت ثامن فرفورژه همین قسمت نمونه کارهایی هست که براشون طراحی شده است .

این لندینگ پیج با چندین فیلتر بسیار حرفه ای و یوزرفرندلی به حدی کارآمد طراحی شده است که بهتره خودتون یه سر بهش بزنید …

فیلتر بر اساس مدل

فیلتر بر اساس شهر

که خود این فیلترها با فیلترهای درونی نیز اجرا شده اند که می توانید انتخاب کنید به کدام دسته بروید .

چون ما دلیل ایجاد این فیلترها رو بهتر از هر کس دیگری می دونیم و مطلع هستیم چقدر کارآمد هست برای مشتری می تونیم در همین خصوص و همین برگه ساعت ها صحبت کنیم 🙂

حدود ۱۲ لندینگ پیج با همین خاصیت ها و همین فکر های پشت آن طراحی و اجرا شد .

طراحی تور مجازی کل کارخانه تحت وب

با توجه به نیاز این مجموعه به نشان دادن وسعت کارخانه پروژه های دیگری ایده پردازی و اجرا شد .

تا اینجای کار فقط در مورد طراحی سایت ثامن فرفورژه صحبت کردیم و اگر بخوایم تمام کارهای آن را فقط توضیح بدیم شاید حدود ۵۰۰۰ کارکتر بشود نوشت .

پروژه دیگری که اجرا شد تور مجازی از تمامی قسمت های کارخانه بود که می توانید در قسمت صفحه اصلی سایت و بخش های کارخانه مشاهده کنید .

یکی از نمونه های این تورمجازی :

تور مجازی واحد انبار محصولات نهایی

طراحی سایت فروشگاهی ثامن فرفورژه

این سایت در ابتدا با هدف فروشگاهی بودن طراحی و اجرا شد ، اما با توحه به سیاست های خود شرکت هشتمین نور قسمت فروشگاه آن به قوت خود باقی ماند اما با طراحی یک پلاگین کاری کردیم که فقط بتوانید قیمت های روز هر کدام از محصولات را هم به کیلو و هم به عدد مشاهده و بررسی کنید .

اگر دقت کنید صفحه اصلی سایت خیلی کوتاه طراحی شده است که کارفرما بتوانید خیلی سریع دکمه مورد نظر خودش را پیدا کند .

اما با منو سازی های حرفه ای که انجام شده است این سایت بیش از ۲۰۰۰ برگه را در خود حا داده است .

در مورد طراحی سایت هشتمین نور که خود ۲ تا هست هم .ir و هم .com

کاملتر صحبت خواهیم کرد .

تشکیل تیم گرافیست و تدوین گر و تولید روزانه یک ویدئو تدوین شده برای تمام سوشیال مدیاها

در همین حین که دپارتمان برنامه نویسی مجزا برای این شرکت در محل شرکت خودمان تشکیل دادیم یک تیم گرافیست و تدوین گر نیز به مجموعه اضافه کردیم .

این تیم تشکیل شده از واحد Ui – UX

واحد فیلمبرداری و تصویربرداری

واحد تدوین و موشن گرافیک

و واحد تولید محتوا و استراتژی Content

شاید براتون عجیب باشه اما این تیم به حدی خداروشکر زیاد و بزرگ شد که توانستیم به مدت ۲ سال هر روز یک ویدئو تدوین شده حرفه ای در تمام سوشیال مدیاهای ایرانی و خارجی در ۱۷ شبکه مختلف منتشر و Promote کنیم .

دو نفر همه روزه در حال فیلم برداری از پروژه های تهران و شهرستان و حتی خارج از کشور بودن و ۳ نفر در حال تدوین فیلم ها و تصویرهای گرفته شده …

در این بین نریشن کار روی برخی فیلم ها نریشن کار می کرد و … گرافیست هم قالب های پست ها رو تهیه و همه رو در نهایت یک سرپرست بررسی و منتشر می کرد .

 

و اما ماه عسل این فعالیت ها در کمتر از ۲ سال چه بود ؟

اینکه فروش مجموعه چندین برابر شد را نمی توانیم اعلام کنیم !

اما فقط تا همینقدر کفایت می کنه که سوشیال مدیا در روز اول با ۲۲ تا امپرشن به بیش از ۸۰ هزار امپرشن و ورودی هر ۷ روز میانگین ۱۲ هزار …

ورودی سایت در کمتر از ۴ ماه به بیش از ۴۰ هزار ورودی یونیک از گوگل فقط !

بالا رفتن برند اورنس به حدی که همه جا صحبت از پروژه های ثامن بود …

تشکیل یک تیم بازاریابی حضوری و تحقیق در مورد SWOT و برنامه ریزی برای تقویت نقاط قوت و بررسی نقاط ضعف …

طراحی یک CRM اختصاصی از ۰ تا ۱۰۰ برای مجموعه !

طراحی یک سیستم پرداخت برای نماینده به صورت مستقیم

و هزاران فیچر دیگر که هر کدام باعث این رشد عالی در دورانی که اکثر کارخانه جات ها تعدیل می کردند و مجموعه ثامن فرفورژه با رشد خوب فروش و افزایش منابع انسانی روبرو شد .

برای تک تک این فعالیت های انجام شده و استراتژی پشت آن می توان روزها صحبت کرد لذا برای هر کدام مقاله جداگانه تقدیم می شود .

 

 

این پروژه با افتخار تقدیم مدیریت محترم مجموعه ثامن فرفورژه شد و در حال ادامه و پشتیبانی و احرای پروژه های جدیدتر مثل پروژه صادراتشون و … هستیم .

 

برای تماس با واحد پشتیبانی کد ایران به قسمت تماس با مراجعه کنید

تماس با ما

 

 

مطالب پربازدید این هفته :

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

سئو سایت


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه نمونه کارها پروژه ۰ تا ۱۰۰ تبلیغات و برندینگ ثامن فرفورژه | CodeIRAN
×