طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

بمباران کلمه کلیدی

keyword stuffing یکی از قدیمی ترین ترفند های سئو کاران می باشد.  این مورد هم اکنون جریمه های سنگینی می تواند داشته باشد و همانند بازی با آتش می ماند! پس قبل از استفاده از آن این مقاله را از سایت CodeIRAN مطالعه فرمایید. در ابتدا هم این حرکت به عنوان بلک سئو شناخته می شد چرا که شما در اصل در حال تقلب برای رسیدن به خواسته خود هستید.

در گذشته الگوریتم های موتور های جستجو پیچیدگی خاصی نداشتند، به همین دلیل استفاده های گوناگون و گسترده ای از بمباران کلمه کلیدی می شد. همین امر سبب رشد بسیاری از سایت ها به صورت نا متعارف شد. در ادامه به چرا هایی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد خواهیم پرداخت.

 

چرا نباید از بمباران کلمات کلیدی استفاده کنیم

این روش هم اکنون منسوخ شده است و صد البته می تواند پنالتی های گوگل را همراه داشته باشد. این موضوع به معنی اینکه دیگر از کلمات کلیدی استفاده نکنید نیست. بلکه برای بکار بردن آن کاملا دقت کنید. شاید در ابتدا سایت شما به سرعت شروع به رشد کند، اما مطمئن باشید که به زودی گوگل از این اتفاق مطلع و شما را با مشکل روبرو خواهد کرد.

استفاده از کلمه کلیدی به این صورت بعضا در یوست نیز اتفاق می افتد. اما دقت داشته باشید که الگوریتم گوگل هم اکنون به معنا گرایی اهمیت می دهد نه تعداد تکرار یک کلمه خاص! اگر از روش های کلاه سیاه جهت پیشبرد پروژه سئو خودتان استفاده کنید، دیر یا زود باید منتظر جریمه شدن توسط گوگل باشید!

 

چه زمان keyword stuffing از کار افتاد
چه زمان keyword stuffing از کار افتاد

 

چه زمان keyword stuffing از کار افتاد

تقریبا دو سال پیش بود، طی یک جلسه با یکی از وبمستر های آشنا، صحبت سر الگوریتم های گوگل باز شد. ایشون به بنده اون روز خبر بسیار مهمی رو انتقال دادند که آن هم ممنوع شدن استفاده از بمباران کلمات کلیدی بود. در گذشته برای بسیاری از وب سایت ها از این روش استفاده می کردیم اما حالا که این موضوع بسته شده بود برای ما نیز سخت بود. چرا که باید به تمام سایت داران تذکر می دادیم تا سریعا نسبت به حل این مشکل اقدام کنند.

 

هر آن چه را که باید از شاخص کلیدی عملکرد بدانید:

شاخص کلیدی عملکرد چیست؟ »

 

 چرا بمباران کلمات کلیدی از کار افتاد؟

زمانی که این قضیه بسیار مورد استفاده قرار می گرفت الگوریتم های گوگل و موتور های جستجو دیگر آن چنان قدرتمند نبودند. وبمستر ها برای جذب هر نوع مخاطبی ( حتی کسانی که به دنبال موضوعی دیگر بودند ) با استفاده کلمات کلیدی اقدام می کند.

خب این یک مدل سوء استفاده می باشد، چرا که وبمستر سایت موزیک برای مثال از کلمه کلیدی سگ استفاده می کند که باعث تناقض در جستجو کاربران می شود.

الگوریتم های رنک برین و مرغ مگس خوار با پیدا کردن وب سایت های متخلف نسبت به جریمه کردن آنها اقدام نمودند. همین امر سبب شد که کیفیت نتایج حاصله در موتور های جستجو بهبود یابد.

 

 

آیا استفاده از این روش موجب جریمه می شود؟
آیا استفاده از این روش موجب جریمه می شود؟

 

 

 

 

 

آیا استفاده از این روش موجب جریمه می شود؟

استفاده از keyword stuffing صرفا به این دلیل نیست که همه هم دچار پنالتی شوند. بله ممکن است سایت هایی هنوز با این روش بالا باشند اما دیر یا زود همگی گیر خواهند افتاد. پس بهتر است به بازدید کننده احترام بگذارید و محتوا با ارزش را به آنها ارائه دهید. همین یک مورد سبب می شود تا شما رنک بهتری دریافت نمایید. به شما قول می دهیم که از سال ۲۰۲۰ میلادی، محتوا حکمرانی کند. پس تمرکز خود را بر ارائه محتوا با ارزش بگذارید و هیچ موقع نگران جریمه شدن توسط گوگل نباشید!

بازدید کننده راضی = بازدهی بالا.

 

سخن آخر

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تا کنون از این روش برای جذب مخاطب استفاده می کردید، دست نگه دارید. تمام موارد قبلی را با الگوریتم های روز همگام کنید و از راه های سئو کلاه سفید به جلو حرکت کنید. چرا که یک حرکت ساده می تواند کل زحمات چند ساله شما را تخریب کند. شاید پیش خود بگویید که یوست از من همچین چیزی را می خواهد اما دقت کنید که هیچ تعداد مشخصی برای انتخاب کلمه کلیدی وجود ندارد و همه این موارد در حد حدس و گمان هستند.

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید
بازاریابی B2B

بازاریابی B2B چیست ؟ – بازاریابی صنعتی چه مزیتی دارد – CodeIRAN

بازاریابی B2B موضوع امروز ما می باشد. کالای صنعتی کالایی است که به مصرف نهایی مصرف‌ کنندگان نمی ‌رسد بلکه در فرایند تولید کالای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این روی باید گفت؛ بازاریابی صنعتی که از آن تحت عنوان b2b marketing هم یاد می‌شود، شامل فروش محصول یا خدمات یک شرکت به شرکت […]

Read More…

۰ comments
بمباران کلمه کلیدی

Keyword stuffing یا همان بمباران کلمات کلیدی چیست و چرا باید از آن اجتناب کرد – CodeIRAN

keyword stuffing یکی از قدیمی ترین ترفند های سئو کاران می باشد.  این مورد هم اکنون جریمه های سنگینی می تواند داشته باشد و همانند بازی با آتش می ماند! پس قبل از استفاده از آن این مقاله را از سایت CodeIRAN مطالعه فرمایید. در ابتدا هم این حرکت به عنوان بلک سئو شناخته می […]

Read More…

۰ comments
خزنده ها و ربات های گوگل - ایندکس چیست؟ - کدایران

خزنده ها و ربات های گوگل – ایندکس چیست؟ – طراحی سایت کد ایران

در این مقاله میخوام مطالبی رو در مورد خزنده ها و ربات های گوگل براتون توضیح بدم که لازمه هر کسی که با دنیای فن آوری سرو کار داره بدونه و از کارکردشون با خبر بشه… آشنایی با خزنده ها و ربات های گوگل  شاید در نگاه اول براتون سوال پیش بیاد که چرا به […]

Read More…

۰ comments

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

 

شما میتوانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4777

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها سئو سایت Keyword stuffing یا همان بمباران کلمات کلیدی چیست و چرا باید از آن اجتناب کرد – CodeIRAN
×