طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

responsive-site

طراحی سایت ریسپانسیو : ریسپانسیو یکی از گزینه هایی است که صاحبان سایت ها علاقه مند هستند که در سایت آن ها نیز لحاظ شود….

تا به حال شده توی یک سایتی برید و زیبایی اون شما رو جذب کنه و همینطور شما می خواید اون سایت رو به فرده دیگه ای نشون بدید و نظر اون رو هم جویا بشید. ولی متوجه این بشید که وقتی با کاپیوتر وارد سایت شده اید زیباست ولی وقتی با موبایل یا تبلت وارد اون سایت شدید، ببینید که از زیبایی آنچنانی برخوردار نیست.

این ها دقیقا مربوط به همان طراحی سایت ریسپانسیو است که به درستی در سایتشان لحاظ نشده است.

 طراحی سایت ریسپانسیو معیاری مهم در بهینه سازی سایت

خب اول از همه باید به شما بگویم که ریسپانسیو کردن یک سایت همچین ها هم آسان نیست و اول از همه باید جایگاه تمامی آیکون های موجود در سایت به درستی انتخاب شده باشند . و هم این مورد که برای بیشتر صفحات سایت جداگانه کد نویسی های مخصوص ریسپانسیو انجام بشه.

طراحی سایت ریسپانسیو نیازمند زمان بیشتری است ، البته برای اینکه سایت به زیبایی هر چه تمام تر طراحی و تولید شود ( طراحی سایت ) دیگر زمان زیاد ملاک نیست ولی موضوع مهم همین طراحی سایت ریسپانسیو است که برای بیشتر صاحبان سایت ها ملاک است.

چطور طراحی سایت ریسپانسیو می تواند برای صاحبان سایت ها سودمند باشد؟

خب همه ی مردم که با کامپیوتر به سایت ها مراجعه نمی کنند، حتی اگر همه با کامپیوتر هم بیایند، مطمئناً اندازه ی صفحه ی همه ی نمایشگر ها یا همان مانیتور ها با یکدیگر فرق می کند و در اینجاست که اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو را درک می کنید …

اگر در طراحی سایت ریسپانسیو ، از همان اول کد ها بهینه و آیکون ها مرتب و منظم شده باشند کار آسان تر و راحت تر است تا اینکه با گذر زمان بخواهید ظاهر سایت را برای نمایش بهتر در هر صفحه نمایشی، تغییر دهید .

طراحی سایت ریسپانسیو در جذب مشتری هم می تواند برای شما کارآمد باشد. به این دلیل که وقتی فردی با هر دستگاهی به اینترنت متصل می شود و می خواهد از سایت شما دیدن کند، وقتی سایت به هم ریخته و زشت باشد، مطمئناً فرد از سایت خارج می شود و دیگر از محصولات و یا خدمات شما بهره نمی برد. همینطور شما نیز ضرر میکنید.

این فقط بخشی از اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو می باشد که شاخه ای از طراحی سایت می باشد .

اما وقتی یک طراحی سایت ریسپانسیو وجود داشته باشد. خودتان هم از سایت لذت می برید و دیگر فرقی نمیکند با کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل، تبلت، تلویزیون و یا هر چیز دیگری به اینترنت متصل شوید و از سایت دیدن کنید.

همان موقع است که خودتان هم لذت می برید و همینطور مشتریان هم بیشتر لذت می برند.

برنامه نویسی برای طراحی سایت ریسپانسیو

البته برنامه نویسی برای طراحی سایت ریسپانسیو با بقیه سایت های غیر ریسپانسیو فرق می کند و باید بر اساس اصول و قواعدی این کار صورت پذیرد.

 

Responsive-website

 

اصول و قواعد کد نویسی برای طراحی سایت های ریسپانسیو یک مقدار پیچیده است، البته بستگی به این موضوع دارد که موضوع سایت شما چیست، فروشگاهی است یا صنعتی و یا هر چیز دیگری..

شما باید یک شرکت طراحی وب مطمئن را انتخاب کنید که پروژه ی طراحی سایت ریسپانسیو خود را به آن بسپارید، چون انجام دادن این کار از هر کسی بر نماید و اگر کسی در این زمینه دانشی نداشته باشد و کد نویسی اشتباهی را برای سایت شما انجام دهد، خطرات جدی می تواند سایت شما را تهدید کند.

شما می توانید از شرکت طراحی سایت کد ایران در طراحی سایت ریسپانسیو خود کمک بگیرید و ما نیز می توانیم به راحتی برای شما این کار را انجام دهیم.

همچنین شما می توانید نمونه کار های ما را در صفحه نمایش های مختلف مشاهده کنید تا خودتان متوجه شویدد که ما متمایز از بقیه شرکت های طراحی سایت هستیم.

اهمیت طراحی سایت ریسپانسیو برای موتور های جستجوگر

یکی از موتور های جستجوگر همانند یاهو که مردی زیادی نیز در سر تاسر دنیا از ان استفاده می کنند

حتی موتور های جستجوگر هم به سایت هایی که ریسپانسیو خوبی دارند امتیاز می دهند و سایت آن ها را بالا تر از دیگر سایت های غیر ریسپانسیو به نمایش در می اورند.

۱۷ دقیقه مشاوره ی رایگان

 

مطالب مرتبط این هفته:

سئو تضمینی

طراحی سایت فروشگاهی

ساخت سایت

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

 

شما می توانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >

 


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

2 دیدگاه


    Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

  • Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859
خانـــــــــــه وردپرس آموزش طراحی سایت ریسپانسیو – چرا باید سایت واکنشگرا باشد- CodeIRAN
×