طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

گوگل گاراژ چیست و چه اثرهایی دارد

گوگل گاراژ یکی از سرویس هایی که از جانب گوگل معرفی شده و کورس های بسیاری را در اختیار افراد علاقه مند قرار می دهد. اغلب کورس های ارائه شده در این سرویس رایگان هستند.

شما هم ممکن است که صاحب کسب و کاری بوده و می‌خواهید تا بیزنس خود را گسترش دهید و یا فردی هستید که می‌خواهید تا در دنیای دیجیتال مارکتینگ خود را معرفی کرده و مهارت های لازم را به دست آورید.

شما از طریق گوگل گاراژ می‌توانید تا مهارت‌های لازم را بیاموزید.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوگل گاراژ ما را در ادامه این مقاله، همراهی کنید.

گوگل گاراژ چیست؟

گوگل گاراژ سرویسی که کورس هایی را در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهد و شما دیگر نیازی ندارید تا هزینه ای به موسسات و یا کلاس های آموزشی بابت یادگیری دیجیتال مارکتینگ پرداخت کنید.

خیلی از افرادی که قصد دارند تا به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنند، به کلاس ها و موسسات آموزشی رفته و هزینه های گزافی را پرداخت می کنند. همچنین بسیاری از افراد بعد از به اتمام رسیدن دوره آموزشی اطلاعات زیادی را کسب نکرده و مجددا مجبور می شوند تا در کارگاه ها و یا دوره های دیگری شرکت کرده تا شاید بتوانند اطلاعاتی که می خواهند را به دست آورند.

اما این مسیر، مسیر اشتباهی است. مسیری که خود من به عنوان یک دیجیتال مارکتر رفته و گول همین کلاس های آموزشی را خوردم و هزینه‌های زیادی پرداخت کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم تا از کورس های رایگان گوگل استفاده کنم.

به همین خاطر من به عنوان فردی که این مسیر را گذرانده و خسارت های زیادی هم داده به شما پیشنهاد می کنم، که آسان ترین راه را انتخاب کنید و از کورس های گوگل گاراژ استفاده کنید.

به همین منظور من در این مقاله لینک اصلی گوگل گاراژ را در اختیار شما قرار می دهم.

https://learndigital.withgoogle.com/digitalgarage/courses›

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ، استفاده از تاکنیک ها و یا کانال های دیجتالی که شما می توانید از طریق این کانال ها با دیگران به صورت آنلاین ارتباط بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اما مهمترین کانال های دیجیتال کدام‌ها هستند؟

مهمترین کانال‌های دیجیتال مارکتینگ شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  • بازاریابی محتوایی
  • تبلیغات ppc یا کلیکی
  • تبلیغات گوگل
  • سوشال مارکتینگ و یا به عبارتی شبکه های اجتماعی
  • روابط عمومی PR
  • ایمیل مارکتینگ

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

این فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای “رتبه” بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو است، در نتیجه میزان ترافیک ارگانیک (یا رایگان) وب سایت شما افزایش می‌یابد. کانال هایی که از SEO بهره می‌برند شامل وب سایت‌ها ، وبلاگ‌ها و اینفوگرافیک‌ها هستند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

بازاریابی محتوایی

به منظور ایجاد محتوای متنی و حتی تصویری بر روی وبلاگ و شبکه های اجتماعی است. بهتر است که هر روز برای وبلاگ و شبکه های اجتماعی خود محتوا تولید کنید. زیرا محتوا یکی از مهمترین عناصری که بر روی SEO سایت شما تاثیر می‌گذارد.

بازاریابی محتوایی

تبلیغات PPC یا کلیکی

در این روش، سایت‌هایی هستند که به خاطر رتبه بالایی که در گوگل دارند، از شما هزینه ای را دریافت می کنند و تبلیغ شما را به صورت بنر در سایت‌های خود انتشار می‌دهند. معمولا این دسته از سایت‌ها یا خبری هستند و یا در حوزه و یا صنعتی اطلاع رسانی می‌کنند.

شما با استفاده از این روش می‌توانید تا ترافیک سایت خود را افزایش دهید. اما این روش کوتاه مدت بوده زیرا تا زمانی که شما به سایت ناشر هزینه پرداخت کنید تا بنر شما را در سایت خود انتشار دهد، باعث افزایش ترافیک بر روی سایت شما می‌شود، اما به محض اینکه سایت ناشر بنر شما را بردارد، ترافیک سایت شما مجددا به حالت قبلی بر می‌گردد.

تبلیغات PPC یا کلیکی

چه قدر با تلگرام و تاثیرات آن بر روی بازاریابی آشنا هستید.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید:

آموزش بازاریابی از طریق تلگرام›

تبلیغات گوگل

این روش هم تقریبا مشابه روش قبلی بوده با این تفاوت که به جای اینکه شما به سایت های ناشر هزینه ای را پرداخت کنید، به خود گوگل پرداخت می کنید.

همچنین تبلیغات گوگل به این شکل است که شما بر اساس کلمه کلیدی که می خواهید در اولین نتایج گوگل باشید، به گوگل هزینه پرداخت می کنید و زمانیکه بودجه شما به اتمام برسد، گوگل تبلیغ شما را از نتایج اول صفحه جستجو حذف خواهد کرد.

تبلیغات گوگل

سوشال مارکتینگ و یا به عبارتی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و یا سوشال مارکتینگ یکی از مهمترین مواردی که در دیجیتال مارکتینگ هرگز نباید فراموش کرد. امروزه شبکه های اجتماعی تعدادشان زیاد است. اما اینکه از کدام شبکه های اجتماعی باید استفاده کرد، بستگی به کسب و کار و مشتریان شما دارد.

زیرا باید بدانید مشتریان شما در کدام شبکه های اجتماعی حضور دارند و چه نوع محتوایی را دنبال می کنند.

سوشال مارکتینگ و یا به عبارتی شبکه های اجتماعی

شاید تمایل داشته باشید تا در مورد تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سئو اطلاعاتی را به دست آورید.

ما به شما لینک ذیل را پیشنهاد می کنیم.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سئو›

روابط عمومی PR

روابط عمومی PR، روشی است که بسیاری از شرکت ها و یا سازمان ها اعم از دولتی و یا غیر دولتی برای انتشار اخبار خود از آن استفاده می‌کنند. آنها اخبار آنلاین خود را در سایت ها به صورت رپورتاژ آگهی منتشر می‌کنند. استفاده از این روش می‌تواند تا در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی در یک مجموعه تاثیر گذار باشد.

ایمیل مارکتینگ

شرکت ها معمولا از ایمیل مارکتینگ به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود استفاده می‌کنند. آنها از طریق ایمیل برای انتشار خبرنامه و یا اطلاع رسانی در مورد تخفیف ها و رویدادها می‌باشد.

ایمیل مارکتینگ

نتیجه گیری:

امیدواریم این مقاله توانسته باشد تا اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد. اگر واقعا به دنبال کسب مهارت در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید، هرگز سایت گوگل گاراژ را فراموش نکنید.

مقالات پر بازدید این هفته:

الگوریتم Freshness گوگل چیست؟

تکنولوژی چشم آبی و اطلاعاتی که راجع به آن داریم؟

لینک سازی تصاویر و تاثیر آن بر سئو

اهمیت مدیریت ارتباط با مشتری در بازاریابی


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها سئو سایت گوگل گاراژ چیست و چه اثرهایی دارد – CodeIRAN
×