"> کارت ویزیت آنلاین چیست؟ - QR Business Code چه کاربردی دارد؟ - CodeIRAN کارت ویزیت آنلاین چیست؟ - QR Business Code چه کاربردی دارد؟ - CodeIRAN

طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

کارت ویزیت آنلاین

در این مقاله می خواهیم در رابطه با کارت ویزیت آنلاین صحبت کنیم. اگر شما هم دقیق نمی دانید که این کارت ها چه هستند و چگونه بر بهبود ارتباط با مشتری اثر می گذارند با ما تا انتهای مقاله بمانید.

خیلی ها را میشناسم که جمع کردن کارت ویزیت از سرگرمی های آن ها به حساب می آید و برای خود کلکسیونی به راه انداخته اند.

کار جالبی است،اما فکر می کنم کسی که کارت ویزیت تولید می کند قصدش کمی فراتر از اضافه شدن نامش به یک کلکسیون باشد.

از قدیم، همراه داشتن کارت ویزیت تصویر جذاب و حرفه ای در ذهن مخاطب ایجاد می کرد. ولی باز هم با این حال همه می دانیم عاقبت کارت ویزیت ها گم شدن و یا از بین رفتن است، و به دنبال آن اطلاعات شما که اغلب به نام، حرفه، آدرس و شماره تماس ختم می شود نیز از دسترس مخاطب خارج می شود.

به نظرتان تکنولوژی برای این مشکل نیز فکری کرده است؟

 

تعریف و مزایای استفاده از QR business card
تعریف و مزایای استفاده از QR business card

 

 

تعریف و مزایای استفاده از QR business card

برای این که متوجه شوید کارت های ویزیت آنلاین چطور کار می کنند باید تعریف کد QR را با هم بررسی کنیم:

 

QR code

کد های کیو آر حتما در مکان های مختلف دیده اید مثل تاکسی، مجله، مترو، سایت ها و … .

کد های QR همان مربع های سیاه و سفیدی هستند که در خود تصویر های نقطه نقطه ای دارند. جای نقطه ها در هر کد QR متفاوت است. درست مثل بارکد ها که خطوط هیچ کدام از ان ها با دیگری مشابه نیست.

در تصویر زیر نمایی از این کد را می بینید.

QR Code
QR Code

امروزه می توان این کد ها را توسط هر گوشی هوشمندی اسکن کرد.

این کد ها هر کدام حاوی اطلاعات زیادی است که در خود جای داده اند. هر فرد با اسکن این کد ها می تواند به اطلاعاتی که در این قسمت قرار داده شده است دست یابد.

از کد های کیو آر در قسمت های متفاوتی می توان استفاه کرد ولی ما می خواهیم نقش این کد و تاثییرش بر روی کارت ویزیت ها را مشخص کنیم.

 

کارت ویزیت آنلاین

QR Business card یا کارت های ویزیت آنلاین در واقع همان کارت های ویزیت قبلی هستند تنها با یک تفاوت بسیار بزرگ.

بر روی کارت ویزیت های آنلاین یک کد QR درج شده است.همانطور که گفتیم کیو آر میتواند اطلاعاتی را در خود جای دهد، و هدف اصلی از آن بر روی کارتویزیت نیز همین است.

پس می توان گفت کارت ویزیت آنلاین این ویژگی را دارد تا مشتری تمام اطلاعات شما را مطالعه و در صورت تمایل با شما ارتباط برقرار کند.

 

مقاله فراخوان عمل یا Call to Action را از دست ندهید:

فراخوان عمل یا Call to Action چیست؟

 

مزایای استفاده از کارت ویزیت های آنلاین

بهترین نکته قابل توجه در استفاده از QR Business Card شاید این باشد که بتوانید به راحتی مخاطب را به هر درگاهی که دوست دارید منتقل کنید. برای مثال:

 

  • رزومه انلاین

می توانید با استفاده از QR Code  مشتری را مستقیما به صفه  آنلاین رزومه خود بفرستید. یک پیشنهاد برای این گزینه، هدایت مخاطب به صفحه لینکداین است( یک پل ارتباطی قوی را در کنار رزومه در اختیار مخاطب قرار می دهید).

 

  • هر آنچه که خلق کرده اید.

اگر توانایی خاصی در راستای ایجاد و ابداع دارید، در نظر داشته باشید که کیو آر کد می تواند مشتریان شما را به صفحه توانایی ها، اختراعات و ابداعات منتقل کند.

 

  • درج کردن QR کد در رزومه

مطمئن باشید تنها کاربرد کد کیو آر در کارت ویزیت ها نیست. با استفاده از QR در رزومه می توانید نمونه کار خود را مستقیما به مخاطب نشان دهید.

مطمئن باشید در اکثر مواقع آن چه که برای مخاطب مهم است، نتیجه کار شماست و به راحتی می توانید از این طریق نمونه کار خود را در اختیار مخاطب قرار بدهید، این فرصت را از دست ندهید.

 

  • در کار خود تک باشید

حداقل کاری که می توان از کد کیو آر روی کارت ویزیت توقع داشت، تاثییری است که بر مخاطب می گذارد.

کارت ویزیت شما به دلیل شکل و شمایل استثنایی خود در ذهن افراد باقی بماند.

 

کارت ویزیت آنلاین در کسب و کار های کوچک

حتی اگر صاحب یک کسب و کار کوچک باشید استفاده از کارت ویزیت آنلاین می تواند تاثییر بزرگی بر روی تصویر شرکتتان بگذارد.

تصور کنید برای مشارکت در یک پروژه بزرگ درخواست می فرستید و به قرارهای کاری زیادی می روید اما به دلیل ناشناخته بودن کسب وکارتان نادیده گرفته می شوید.

در خیلی از موارد مخاطب، به نتیجه کار فکر میکند و تصور دارد که شما قابلیت اجرای پروژه را نداررید. در این صورت تنها راه اثبات توانای هایتان ، نشان دادن نمونه های کاری است که انجام داده اید. در این صورت تصور کنید که یک کد کیو آر چقدر می تواند در جلو انداختن روند کاری شما تاثییر گذار باشد.

می توانید با استفاده از این کد، ویدئو مربوط به آخرین پروژه خود را در دست مخاطب قرار دهید.

 

در آخر

به استفاده های مختلف کارت ویزیت های آنلاین فکر کنید. نه تنها تاثیر مثبتی به دنبال دارد بلکه یک چهره حرفه ای و مصمم را از شما در خاطر مشتری به جای می گذارد.

با استفاده از QR Business Code  ها نقش کوچکی نیز در نجات محیط زیست داشته باشید.

 

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید
طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان – ساخت سایت مبلمانی – شرکت طراحی وب CodeIRAN

طراحی سایت مبلمان ، امروزه ساخت سایت مبلمانی به یکی از مهم ترین امر ها برای کارخانه ها و تولیدی ها و حتی مغازه های مبل فروشی بدل شده است… امروزه دیگر هیچ کسب و کاری وجود ندارد که در آن رقابت نباشد، البته رقابت به معنای جنگ و یا جدال نه. بلکه رقابت به […]

Read More…

۰ comments
usabilityArticle

افزایش رتبه سایت – ۱۳ روش برای بالابردن سئو سایت – کد ایران

چه چیزی هنگامی که کلمه سئو را میبینید به ذهنتان می رسد و برای افزایش رتبه سایت باید چکار کنیم؟ کجا تمام انرژی و تمرکزتان را برای بهبود سئو سایتتان می گذارید ؟   روش های آسان و سریع برای افزایش رتبه سایت   اغلب مردم بیشتر تمرکز و انرژی خود را روی “کلمه کلیدی” […]

Read More…

۰ comments
طراحی سایت جدید

طراحی سایت جدید – طراحی وب سایت نوین – ساخت سایت جدید – CodeIRAN

در این مقاله از سایت CodeIRAN مطلب جالبی را تهیه کردیم که به تازگی در طراحی وب سایت های بزرگ مشاهده می کنید , این موضوع طراحی سایت جدید می باشد که باید این نوآوری در سایت های جدید استفاده شود . بهترین روش برای طراحی یک سایت به صورت خلاقانه و با نوآوری جدید […]

Read More…

۰ comments

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

 

شما میتوانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها بازاریابی کارت ویزیت آنلاین چیست؟ – QR Business Code چه کاربردی دارد؟ – CodeIRAN
×