طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

seokar

سئو کار خوب چه کسی است و چه کاربردی دارد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

تا به اینجا در مقالات متعدد CodeIRAN نکات تاثیر گذار و دخیل بر سئو سایت را با شما عزیزان در میان گذاشته ایم اما این بار می خواهیم موثر ترین نکته را بیان کنیم، که همه چیز به آن بستگی دارد.

این روز ها دیگر داشتن یک سایت با ظاهری زیبا و خیره کننده کافی نیست و استفاده از تصاویر با کیفیت نمی تواند به تنهایی دلیلی بر جذب کاربران باشد.

هرچند نمی خواهیم اهمیت طراحی سایت را زیر سوال ببریم ولی باید این واقعیت را پذیرفت که کاربران اکنون به دنبال کسب اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.

پس چطور می توان بدون داشتن محتوای مجذوب کننده نظر کاربران را به سمت خود سوق داد؟

اگر محتوا نتواند مخاطبین را تبدیل به کاربران دائمی سایت شما بکند و یا آن ها را به خرید و تعامل با سایت تشویق کند پس باید حتما در روش های سئو خود تجدید نظر کنید و یا متاسفانه ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب را ندارید.

 

کارشناس سئو حرفه ای کیست؟

می توانید هر جور سئو کاری را پیدا کنید که حرفه های متعددی داشته اند و یا رشته های تحصیلیشان به محتوایی که تولید می کنند بستگی ندارد. این موضوع تنها این مطلب را می رساند که آن قدر ها هم انجام این کار پیچیده و دشوار نیست.

در انجام سئو باید حتما مطالبی را بلد بود و دانش سئو را دانست تا بتوان محتوای قابل قبولی را تولید کرد. اما آن چه که سئو را به یک حرفه تخصصی تبدیل می کند ذوق و هنری است که همه اشخاص آن را ندارند و تنها اندکی می توانند خود را به سکوی بهترین ها برسانند.

 

سئوکار خوب
سئوکار خوب

 

باید در این جا خدمتتان عرض کنم تمام سئو کارانی که به موفقیت رسیده اند دارای خصلت هایی هستند که جدا از تفاوت رشته تحصیلی، زبان مادری، ملیت در همه آن ها مشابه بوده است.

 

 

آیا می دانید چطور از خطر پنالتی های گوگل دور بمانید:

انواع جرایم گوگل برای سایت ها »

 

ویژگی های مهم یک سئو کار خوب 

در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با مهم ترین ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب آشنا کنیم.

  • قدرت نقد بالا

هرچقدر نقد کردن در رابطه با آدم ها کار خوبی به حساب نمی آید باید بگویم در بحث سئو از این کار بسیار استقبال شده و مرتب گوشزد می شود.

اگر می خواهید در این حرفه محتوایی جذاب تولید کنید یکی از موثر ترین راه های آن داشتن ذهنی است که در رورایی با هر مسئله بتواند آن را نقد کند تا به چگونگی و چرایی موضوع پی ببرد.

هیچ چیز مثل نقد کردن فرد را تا عمق موضوع پیش نخواهد آورد و همین پیش روی است که باعث می شود منتشر کننده محتوای قابل درک و شیرینی را تولید کند.

در رابطه با همین موضوع باید ۳ سوال را ازخود بپرسید:

  1. چه شد؟
  2. چرا اینطور شد؟
  3. و چه کنیم؟

رعایت این ۳ معقوله که درست مثل تکنیک های خبرنگاری در نوشتن خبر به حساب می آید می تواند جذابیت محتوای شما را تضمین کند.

 

  • قدرت بیان و نوشتن

نوشتن و صحبت کردن را همه بلد هستند، اما آنچه که یک سئو کار را تبدیل به بهترین در حیطه خود می کند صحبت کردن و نوشتن به گونه ایست که مطالب بتوانند به راحتی به خورد کاربرانی بروند که از گروه های سنی متفاوت هستند و درک متفاوتی دارند.

 

  • علم برنامه نویسی

شاید این گزینه از باید های لیست ما نباشد، اما قطعا کسانی که برنامه نویسی بلدند به کسانی که از آن چیزی نمی دانند ارجح تر هستند.

خیلی از سئو کاران توانسته اند بدون داشتن کوچک ترین اطلاعی از کد نویسی به موفقیت برسند. اما دانستن برنامه نویسی سئو کار را در موارد زیادی به راحتی پیش خواهد برد که یک فرد معمولی هیچ وقت به آن درجه نخواهد رسید.

موارد زیادی مثل بالا آمدن سریع سایت و عکس ها و تگ های پایه HTML می تواند رتبه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و شانستان برای دیده شدن در SERP (صفحه نتایج جستجو گوگل ) را بالا ببرد تا سئو سایت بالا بیاید.

پس بهتر است حداقل یک زبان را بلد باشید.

 

 

 

 

ویژگی های مهم یک سئوکار خوب 
ویژگی های مهم یک سئوکار خوب
  • اجتماعی باشید

شاید با وجود پیشرفت تکنولوژی انتقال اطلاعات سریع تر از همیشه باشد، اما با این حال بهتر است در کنار تکنولوژی به یک روش قدیمی نیز روی بیارید.

نمی توان از اطلاعات و دانشی که در صحبت های روزمره صورت می گیرد چشم پوشی کرد، خیلی از خبر ها و ایده ها در خلال این صحبت ها است که به چشم یک سئو کار می آید.

علاوه بر اطلاعاتی که کسب می کنید از دیگر ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب می تواند برقراری یک رابطه کاری سالم باشد که در آینده به دردتان می خورد.

پس اگر خجالتی هستید وقتش رسیده که با ترستان روبه رو شوید.

 

  • انگیزه و قدرت انعطاف پذیری

شاید بزرگ ترین مسئله ای که در بحث سئو مشکل ساز باشد زمانی است که این شغل به خود اختصاص می دهد. همیشه همه چیز طبق هدف گذاری ها پیش نمی رود. و نمی توان توقع داشت که درست در پایان وقت اداری محل کار را بدرورد گفت. این کار نیاز به انگیزه و تلاش فراوان دارد تا بتوان با سختی های آن کنار آمد.

برای بهترین بودن در این حرفه باید مرتب تلاش کرد و به روز بود تا بتوان همیشه بهترین نتایج را رقم زد.

انعطاف پذیری و کنار آمدن با شرایط غیر عادی یکی دیگر از نکاتی است که برای دوام در این حرفه باید در نظر داشته باشید.

 

  • شوخ طبع باشید

یادتان باشد بالا و پایین های این حرفه تمامی ندارد و چهارچوب خاصی در شرایط کار به خود اختصاص نمی دهد. یکی از ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب حفظ روحیه و سرزنده بودن در تمام شرایط است.

هیچ کس دوست ندارد با یک سئو کار خشمگین کار کند پس لبخند بزنید.

 

نتیجه گیری نهایی ما

ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب آنقدر ها هم مخوف نیست و تنها مواردی ساده هستند که واقعا برای بهترین بودن باید اجرا شوند و شما را برای مواجح شدن با سخترین ها آماده خواهند کرد.

سئو یک شغل است با هزاران چهره مختلف، با وجود اینکه ثبات خاصی ندارد یکی از لذت بخش ترین شغل ها در دنیای امروز به حساب می آید. شاید مهم ترین نکته برای موفقیت در این راه داشتن علاقه است.

 

 

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید
مهارت های بازاریابی

مهارت های بازاریابی که هر کس باید فرا گیرد – CodeIRAN

مهارت های بازاریابی را اگر فرا بگیرید، قطعا در دنیای دیجیتال مارکتینگ پیشرفت بزرگی خواهید داشت! در این مقاله به بررسی مهارت های بازاریابی و مهارت های فردی که هرکس باید در دهه ی سوم زندگی آن را بیاموزد می پردازیم. بازاریابی و مارکتینگ بسیار مهم می باشند چرا که یک شرکت بدون آن عملا […]

Read More…

۰ comments
0 تا 100 ریبرندینگ حرفه ای

۰ تا ۱۰۰ ریبرندینگ – مهمترین اصول REBRANDING حرفه ای – CodeIRAN

۰ تا ۱۰۰ریبرندینگ شما زمانی که به عنوان صاحب یک کسب و کار محصولات و خدماتی را به بازار ارائه می‌دهید، برای معرفی خود نیاز به برندینگ دارید. اما ما در این مقاله نمی‌خواهیم تا به برندینگ بپردازیم. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ریبرندینگ صحبت کنیم، یعنی یک مرحله فراتر از […]

Read More…

۰ comments
بازاریابی-دهان-به-دهان

بازاریابی دهان به دهان چیست ؟ – کاربرد های بازاریابی دهان به دهان – CodeIRAN

بازاریابی دهان به دهان موضوع مورد بحث ما در مقاله امروز است، با ما همراه باشید تا یکی از موثرترین شیوه های بازاریابی را بررسی کنیم. از گذشته تا به حال، چقدر پیش آمده است کاری را به نصیحت دیگران انجام دهید؟ چقدر پیش آمده محصولی را بر اساس نظرات مثبت دیگران بخرید؟ انسان ها […]

Read More…

۰ comments

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

شما می توانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >

 

 

 

 

 


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه وردپرس سئو ویژگی های اصلی یک سئو کار خوب – چگونه یک سئو کار خوب باشیم ؟ – CodeIRAN
×