طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

لینک-بیلدینگ-تصاویر-چیست؟

لینک بیلدینگ تصاویر یکی از روش های جدید سئو می باشد که به گفته بسیاری از کسانی که از آن استفاده می کنند، این کار یک هنر ظریف است که با روش سنتی تفاوت هایی دارد. این کار برای به موفقیت رسیدن نیاز به تعادل میان خلاقیت و کنجکاوی دارد و در دست داشتن ابزار مناسب نیز به بهتر انجام شدن آن کمک می کند. در این مقاله با کدایران همراه باشید تا با لینک بیلدینگ تصاویر بیشتر آشنا شده و با در نظر گرفتن توصیه های ما در انجام آن موفق تر عمل کنید.

 

آشنایی با لینک بیلدینگ و انجام آن در تصاویر

قبل از هرچیزی باید با لینک بیلدینگ آشنا شده و بدانید انجام آن چه کمکی به پیشرفت سایت شما می کند و سپس از این عمل در لینک بیلدینگ تصاویر استفاده کنید. شاید در نظر اول این تصور پیش بیاید که لینک سازی کار آسانی است و شما می توانید به هر صفحه ای که خواستید لینک ساخته و انتظار تاثیر بالا نیز داشته باشید اما در همین ابتدای مقاله باید به شما عرض کنم این یک تصور اشتباه راجب یک موضوع بسیار مهم است. میتوان گفت برخلاف تصور عموم لینک سازی و به ویژه لینک بیلدینگ تصاویر یکی از مهم ترین و حساس ترین کار هایی است که در انجام آن باید تجربه خوبی داشته باشید در غیر این صورت انتظار نتیجه خوب از این کار را نداشته باشید.

 

اگر با لینک بیلدینگ و بک لینک آشنایی ندارید به شما پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید.

بک لینک چیست ؟ – انواع بک لینک »

 

بیایید در این قسمت از مقاله به روش ها و مراحلی که انجام دادن آنها برای لینک سازی قوی موثر است بپردازیم و بررسی کنیم که انجام چه کارهایی باعث بهبود وضعیت لینک بیلدینگ سایت ما می شود.

 

  • ساخت لینک با صفحات و یا سایت های برتر

در ابتدا مشخص کنید که ترجیح می دهید با کدام صفحات و سایت های معتر لینک و یا ارتباط داشته باشید؟ از آنجا به بعد شما می توانید متوجه شوید که چه کسی نویسنده محتوا است؟ صفحات برتر آن سایت چیست؟ و یا با استفاده از یک سری از ابزار های معروف مانند OSE Moz ، Open Site Explorer صفحات برتر آن ها بررسی کنید.

 

  • بررسی عکس های قدیمی و آپدیت آن ها

شما می توانید عکس های قدیمی و پر طرفدار را کاوش کرده و آن ها را به روز کنید. این کار به شما کمک می کند تا در کنار بررسی عکس های قدیمی و بررسی عکس های پر طرفدار از آن هایی که برای لینک بیلدینگ مناسب تر هستن استفاده کنید البته برای این روش نیز ابزار هایی ارائه شده است مانند BuzzSumo که یک فیلتر اینفوگرافیک پر طرفدار است. این برنامه تحت وب به شما این امکان را می دهد که با وارد کردن موضوع و آدرس مورد نظر به جستجو اینفوگرافیک های پر طرفدار بپردازید.

 

  • محتوای محبوب را به تصاویر تبدیل کنید

شما می توانید داده ها و محتوا های خود را به تصاویر تبدیل کنید، در واقع این کار به شما کمک می کند لینک بیلدینگ تصاویر موثر تری داشته باشید. از طرفی امروزه داده هایی که با استفاده از تصاویر ساخته و به اشتراک گذاشته می شوند از مقبولیت و استقبال بیشتری برخوردار هستند

 

 

آشنایی با لینک بیلدینگ
آشنایی با لینک بیلدینگ

 

کلمات کلیدی را بررسی کنید

از اینجا به بعد قصد داریم به بررسی کلمات کلیدی این معما وارد شویم در واقع در این قسمت می خواهیم به بررسی موضوعات و محصولاتی که افراد در اینترنت جستجو می کنند بپردازیم و آنها را درک کنیم. اما یک تفاوت در بررسی کلمات کلیدی با کاری که از قبل انجام می دادید وجود دارد آن این است که در این قسمت ما با هدف لینک سازی این کلمات را بررسی می کنیم. در واقع ایده این کار این است که کلمات کلیدی که دارای آمار و یا حقایق هستند بعد از کلیمات کلیدی که لینک و یا پیوند دارند در جستجو قرار می گیرند. از طرفی کلمات کلیدی که لینک دارند نشان می دهند که افراد کمعمولا به دنبال محتوا و یا محصولی هستن تا به آن مراجعه کنند و با استفاده از لینک ها آن را بررسی کنند.

نکته دیگری که بررسی آن نیاز است و این مورد فقط به تصاویر ربط پیدا می کند این است که آیا هر یک از کلمات کلیدی و عکس هایی که شما بارگذاری کرده اید حجم جستجوی مناسبی با توجه به فرصت های پیش آمده در فضای وب دارند؟ نتایج جستجو در حال حاضر چگونه است؟ در واقع شما باید هرچیزی را ارزیابی کنید تا متوجه شوید که چه قسمتی درست کار می کند و چه قسمتی نه.

این نکته نیز حائز اهمیت است که بررسی کنید برای تصاویر مورد نظر عکس های مرتبط بیشتری نیز وجود دارد زیرا با انجام این کار به راحتی می توانید برای بهینه سازی و لینک بیلدینگ تصاویر مورد نظر خود قدم بردارید.

ساخت مسیر رسیدن به هدف

از اینجا به بعد ما در حال پیشرفت به سمت ساخت مسیر برای رسیدن به لینک بیلدینگ تصاویر بصورت موثر هستیم. در این مرحله باید از نظرات و ایده های خود نهایت استفاده را ببرید و با بررسی سایر رفتار مخاطبان به لینک بیلدینگ موثر برسیم.

 

  • رفرنس ها و بوک مارک ها را در نظر بگیرید

بررسی های نشان می دهد که اکثر افراد صفحات و یا لینک هایی که برای آن ها مهم هستند و یا ارزش بیشتری دارند را بوک مارک می کنند.

 

  • چشم انداز داشته باشید

تصاویر می توانند چشم انداز عالی از آنچه شما می خواهید به صورت متن ارائه دهید داشته باشند در واقع تصاویر یک تجسم از داده هایی است که شما ارائه می دهید و با داشتن یک لینک بیلدینگ تصاویر قوی می توانید از تصاویر بهتر بهره مند شوید.

 

  • تصاویر گرافیکی داشته باشید

ما این موضوع را در روش های گوناگون بررسی کردیم. به جرئت می توان گفت ۲۵ تا ۵۰ درصد تصاویر که تاثیر بالا تری دارند از گرافیک بهتری برخوردار بوده و در نتیجه میزان کلیک خوردن لینک های آن ها نسبت به سایر تصاویر پایین تر است.

 

جمع بندی

در این مقاله که بخش اول از بررسی لینک بیلدینگ تصاویر است به آشنایی با این ویژگی جدید در سئو پرداختیم و توانستیم آشنایی خوبی با لینک بیلدینگ در تصاویر و تاثیرات آن بر سئوی سایت داشته باشیم در مقاله بعدی با این روش ساخت لینک بیشتر آشنا شده و از روش های آن صحبت خواهیم کرد با ما در ادامه این مقالات همراه باشید.

 

برای آشنایی بیشتر با لینک بیلدینگ تصاویر مقاله زیر را که ادامه مقاله فوق است را بخوانید.

بهینه سازی تصاویر و تاثیر آن در لینک بیلدینگ  »

 

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

شما می توانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه وردپرس سئو لینک بیلدینگ تصاویر چیست؟ – آشنایی با CodeIRAN – Image Link Building
×