طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

از زمان پیدایش وب و ارائه و اصول طراحی آن مسیر بسیار طولانی را طی کرده است , در سال های اخیر گرافیک سه بعدی و استفاده از آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است به همین جهت طراحان سایت برای افزایش زیبایی های بصری و جذب مخاطب به روش جدیدی به نام طراحی سایت ۳ بعدی روی آورده بدین صورت که از طراحی ۳ بعدی و گرافیکی در طراحی سایت خود استفاده می کنند , در این مقاله سعی داریم به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته و توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه کنیم.

طراحی وب سایت به صورت سه بعدی

طراحی 3 بعدی

منظور از طراحی ۳ بعدی چیست

یکی از تکنیک هایی که ممکن است در طراحی قالب وبسایت ها و کارهای گرافیکی با فتوشاپ ممکن است مورد توجه طراحان قرار گیرد تکنیک ایجاد المان ها و استفاده از جلوه های سه بعدی است .

منظور از طراحی سه بعدی در واقع استفاده از تکنیک هایی در طراحی است که وبسایتی با خاصیت شی گرا تولید می کند و در نظر مخاطب دارای عمق و برجستگی می شود. استفاده از این تکنیک کاراکتر سازمانی وبسایت شما را متحول کرده و استفاده از ان را به مراتب لذت بخش تر می کند .

مهم نیست شما چه محصول یا خدماتی را ارئه می دهید , این روش به صورت یک مزیت رقابتی بسیار خوب عمل کرده و تجربه استفاده لذت بخش برای کاربر فراهم کرده و نقش بازاریاب را برای وبسایت شما ایفا می کند. البته لازم به ذکر است که این سایت ها دارای گرافیک بالایی هستند در نتیجه سرعت بارگذاری آنها در مقایسه با طراحی سایت در حالت معمول بیشتر است , به همین دلیل انجام و پیاده سازی سئو بر روی آنها کار بسیار دشواری خواهد بود.

در ادامه نمونه ای از طراحی سه بعدی سایت را میتوانید مشاهده کنید:

 طراحی سه بعدی چیست

طراحی ۳ بعدی سایت به همراه مدل های انیمیشن

به کمک انیمیشن و طراحی مدل های سه بعدی ، مشتریان خود را متحیر کنید و حرفه خود را رونق دهید.مدل ها یا انیمیشن های سه بعدی ، به کمک حرکت، صحبت، یا نمایش هایی جالب، یکی از عالی ترین روش ها برای نمایش محصولات، خدمات یا حرفه شما محصوب می شوند.

برای طراحی ۳ بعدی ابتدا لازم است با توجه به طراحی که در ذهن دارید , اندازه و فضای مورد نیاز را در قالب خود تعریف کنید (روی کاغذ یا به صورت کدنویسیhtmlو css) سپس لایه ای در فتوشاپ ایجاد کرده و پیش نمایش کار را ترسیم کنید.

با توجه به اینکه مدل ها و انیمیشن های سه بعدی ، غالبا برای طراحی ساختمان، مدل سازی محصولات، و یا طراحی تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از این انیمیشن های سه بعدی در کلیه صنایع و بازارها، رو به فزونی می باشد.

لازم به ذکر است این مجموعه خدمات مختلفی را در زمینه طراحی سایت از جمله مشاوره و طراحی انواع سایت از جمله سایت ۳ بعدی ارائه می دهید لذا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره صحیح با ما در ارتباط باشید.

 

پربازدید ترین مطالب هفته :

طراحی سایت فوری

طراحی سایت تخصصی با اخرین متد روز

کد ایران در شبکات اجتماعی :

اینستااگرام , تلگرام , توییتر , فیسبوک


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4713

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها خبر های طراحی طراحی ۳ بعدی – طراحی و ساخت سایت سه بعدی – CodeIRAN
×