طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

طراحی سایت چاپ صنعتی

طراحی سایت چاپ صنعتی یکی از مهمترین طراحی وب  است که در سخت  آن باید نهایت دقت را داشت، چرا که اینگونه سایت ها برای کسانی طراحی می شوند که خود متخصص در این کار هستند و از کارهای گرافیکی اطلاعات کافی و تخصصی دارند. معمولا اینگونه سایت ها با هدف معرفی خدمات، محصولات یک شرکت و حتی آموزش چاپ راه اندازی می شود که از این رو باید توجه کافی به این مسئله داشت.

 

طراحی سایت چاپ صنعتی,ساخت وب سایت چاپ صنعتی,ساخت سایت چاپ صنعتی

 

کاربران با وارد شدن به این نوع سایت ها و دیدن نمونه کارها و سابقه شرکت چاپ نسبت به رفع نیاز خود مصمم می شوند و معمولا هر چه کارهای قوی تر در سایت قرار داده شود بهتر می تواند در مورد سپردن کار به شرکت تصمیم بگیرد؛ البته چنین سایت هایی بهتر است مهمترین نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهند تا در معرض دید همه قرار گیرد.

 

طراحی سایت چاپ صنعتی ریسپانسیو

 

طراحی سایت چاپ صنعتی ویترینی از بهترین نمونه کارهای شرکت های چاپ صنعتی را برای مشتریان به معرض دید می گذارد؛ البته به شرطی که قابل استفاده برای انواع پلتفرم ها باشد؛ از این گذشته بنا به کاربری سایت به نظر می رسد این نوع سایت ها اگر بصورت ریسپانسیو ساخته شوند و قابلیت نمایش در انواع تبلت ها، گوشی های همراه و… در سایز مناسب را داشته باشند مطمئنا بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرند.

 

محتوای سایت چاپ صنعتی

 

مورد دیگر که طراحی سایت چاپ صنعتی باید در نظر گرفت این است به دلیل اینکه این گونه سایت ها مخصوص چاپ و تصویر است و معمولا عکس گذاشته میشوند که نیاز به نوشتن محتواهای متنی نیست، محتواسازی صرفا جهت معرفی خدمات در حد چند خط کافی خواهد بود. همچنین در این نوع سایت ها لازم است از رنگ های شاد استفاده شود چرا که ماهیت چنین سایتی نیاز به استفاده از رنگ های شاد برای جذب کاربر دارد.

 

 

مطالب مرتبط :

شرکت طراحی سایت مبلمان,طراحی سایت صنعتی ,طراحی سایت اسکیت

 

کدایران در شبکات اجتماعی :

آپارات کدایران,فیسبوک کدایران,تویتر کدایران,اینستاگرام کدایران

شما میتوانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان با شرکت طراحی سایت کدایران در ارتباط باشید :

تماس با ما >

 

 

 

 

 

 

.


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4713

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه نمونه کارها طراحی سایت چاپ صنعتی تسنیم
×