طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ : شده به سرت بزنه تو این اوضاع بی کاری بازار کاری برای خودت دست و پا کنی؟

یا به قول معروف آقای خودت باشی؟

یا یک ایده نو و بکر داری اما وقتی نشستی با دوستت پای ماشین حساب هرچی حساب کتاب کردی دیدی ای بابا اولا پول شروع کار و نداری تازه ام اگر پیدا کنی و به فرض سرمایه گذارش و بدست بیاری مگر چقدر میتونی کسب و کارت و رونق بدی و تازه شانس داشته باشی رقبا بی کار بشینند تا تو بتونی هزینه ها رو که از جیب خودت یا سرمایه گذارت خرج کردی در بیاری بعدش بیوفتی سود دهی!

مهم شدن دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی …

یکی چیز دیگه بهت بگم؟

فکر میکنی حالا اگر به سود دهی برسی چقدر تو این مرحله میمونی؟

طبق تجربیات من و هم تیمی هام که بر گرفته از سالها وقت گذاشتن به صورت آکادمیک و فعالیت در حوزه های اقتصادیه هر تجارتی یه نقطه آغاز داره که معمولا اگر همه اصول و پایه رو خوب شروع کنی و به قول معروف بیزینس من قدری باشی نمودارت رو شانس رشده در غیر این صورت که هیچی…

حالا بیا امیدوارنه ادامه بدیم ما اگر فرض بگیریم همه چیز و تو رو شانس بعد از مدتی رشد به دلایل خیلی زیاد توی نمودار به بالا ترین قسمت منحنی کسب و کار خودت میرسی و دیگه اونجاس که کسب و کار یا از طریق خودت یا مردم یا کسایی که تو صنف تو مشغول اند میترکه و یه سری نزولی و در پیش میگیره

میگی نه؟ حرفام و باور نداری؟

پس با دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنا شو …

باشه یادته ۱۰ سال پیش هرکی تاکسی سرویس داشت نونش تو روغن بود؟

یادته فقط راننده متاهل و ماشین مدل بالا میگرفتن؟

چقدر سرو دست باید میشکوندی که بلیط بخت آزمایت ببره وبتونی تو یه تاکسی سرویس بالای شهر مشغول به کار شی؟

اما حالا چی؟

خبری از اون روزای پر رونق تاکسی سرویس ها میشنوی؟

قبول کردی؟ یا بازم مثال سوپرمارکت و فروشگاه های موبایل و از این اقلام و اقسام و که کم سراغ ندارم برات مثال بزنم؟

اگر کمی مور مور شدی و به فکر فرو رفتی معلوم تکونی خوردی ؟

اگر اینجوریه پس باید خوشحال باشی ؟اگر از من بپرسی چرا میدونی چی میگم؟

چون شانس این و داری که بزنی تو دل بازاری که اگر کمر همت و ببندی و از اول تیمت و درست انتخاب کنی میتونی تا تهش تا هروقت بخوای روی شانس برد باشی

معرفی بازاریابی اینترنتی پیشرفته …

تازه میخوام نوعی از بازار بی انتها رو بهت معرفی کنم که نه تنها شامل یه کوچه و دو کوچه این طرف و اون طرف نیست بلکه میتونه همه ای مرز های محیطی و از هم بشکنه و باعث بشه تو یه برد و بیزینس جهانی داشته باشی

میدونم باورش سخته اما نه سخت تر از غول چراغ جادو

غول چادر جادویی که وقتی هر چیزی ازش میخوای دست میکنه تو آستینش و میده بهت…

این روزا این غول برای من و تو شده دنیای جهانی اینترنت

همونی که تا ده سال پیش اوج خلاقیت هامون استفاده از ابزارهای چت روم های مسنجر بود.ا

برای خود من هم  خیلی جالبه که تا ده پانزده سال پیش وقتی میگفتن بیزینس من یه مرد با کت شلوار مشکی و عینک دودی تجسمم میشود که از بوی ادکلن فرانسویش عرق سردی به مهره های کمرت مینشست.اما امروز دست هرکسی دوست و آشنا فارغ از میزان سواد و سن و مرز و جنسیت میبینی یه گوشی ساده وجود داره یا ته تهش یه لپ تا روی پاش و جلوی تلویزیون خونشون نشسته داره بیزینس می کنه؟

اگرتمایل پیدا کردی با این سبک کاسبی که مرسوم به اسم دیجیتال مارکتینک آشنا بشی پس با من همراه شو:

دیجیتال مارکتینگ چیست

به هرگونه کسب درآمد از طریق فضای مجازی دیجیتال مارکتینگ می گویند.

 اساس  بنیادی دیجیتال مارکتینگ چیست

دیجیتال مارکتینگ همانند تمامی ساختمان ها دارای یک اصول اولیه و یک بیس پایه ای سازه می باشد

که از این اصول  زمانی میتوانیم استفاده کنیم که یکی از ابزارهای اتصالی به این بستر را داشته باشیم:

 

طراحی وب سایت : قطعا به یقین ما در کدایران به اندازه کافی در خصوص طراحی وب سایت و تاثیرات و نیازهای آن با شما حرف زده ایم که میتوانم به شما پیشنهاد کنم حتما از مقالات مفید ما در خصوص طراحی سایت و سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو استفاده نماید.

 

پادشاهی به نام محتوا

واضح ترین مثالی که می توانم برای همتون بزنم فروشگاه های اینترنتی می باشد که امروزه به جرات می توان گفت عموم مردم برای هر سوال و نکته ای حتی اگر قصد خرید آن جنس را نداشته باشند  به آنها مراجعه می نمایند  و این رفت وآمدهای اینترنتی شما را در طول زمان به یکی از وفادار ترین مشتریان ان مجموعه تبدیل خواهد نمود.

 

تلفن همراه یک ثروت بی پایان

 از نظر من به دنیای بی پایان ارتباط با دیگران شبکه های اجتماعی می گویند که برای درک بهترچگونه کسب درآمد  از این شبکه ها کافیست فقط وارد تلفن همراه خودشوید و یکی از بیشمار کانال های که در ان عضو هستین رو باز کرده و مشاهد خواهید  نمود که چگونه خوراک خبری بازار هدف این شبکه ها شده اید.

 

 راهکار های پدربزرگ بازاریابی نوین ایران

ایمیل مارکتینگ : پدر بزرگ نوین بازاریابی 🙂 درسته که کمی و قدیمی و پیره اما ایمیل همیشه یک نیاز برای همه پایه های اینترنت است پس چه بخوایم چه نخوایم وارد ایمیل خواهیم شد و با انبوه ای از زیبای های Inbox هیجان زده سبد خرید را پر کرده و با جیب های تهی به خواب رویای خواهیم رفت تا انبوه خریدهایمان به دستمان برسد.

 

بازاریابی مخصوص مخاطبان تنبل

بخوای نخوای با گسترش تکنولوژی روز به روز آدم های پیرامونم تنبل تر شده اند به شکلی که دیگه کی حال داره بخونه پس سریع ترین و بهترین را تولید ویدیو ی می باشد که فقط چشمان و در بعضی اوقات گوشهایمان را مورد رحمت خود قرار می دهد.

چریکی بازاریابی کردن چگونه است …

مردم  رو وادار کن در مورد تو حرف بزنند اصلا مهم نیست چی میگن همین که اسمت و میگن و شناخته میشی کافیه و سعی ن مشتری های سابقت رو محکم بچسبی از دستت در نیان اونا خودشون مشتری بعدی رو برات تضمین می کنند این نوع بازار یابی بیشتر برای شروع کار شرکت های کم سرمایه است.

 

 تبلیغات اینترنتی

شیوه متدوال و زود بازده که برای کسانی مناسب است که صبر و حوصله کم و پول زیادی دارند که بهترین و مهم ترین آن گوگل ادوردز می باشد که پیشنهاد میکنم حتما در رابطش مقاله کدایران را بخونید.

 

امیدوارم تا اینجای کار که همراه ما بودی پی به اهمیت دیجیتال مارکتینگ  برده باشید در غیر این صورت جمله ام را با این سخن به پایان می برم کسی که از گذشته درس نگیرد محکوم به شکست خواهد بود.

 

 

 

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید :

سئو چیست

آموزش تولید محتوا

 

 

 


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها دیجیتال مارکتینگ – دیجیتال مارکتینگ چیست – هلدینگ کد ایران
×