طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

بلک سئو

بلک سئو در واقع به فعالیت هایی گفته می شود که به جهت بالا بردن سئو سایت تمام قوانین و خط قرمز های گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگری را زیر پا می گذارد. اصطلاح کلاه سیاه و کلاه سفید که بر روی سئو کارها گذاشته شده است ریشه اش را در فیلم های غربی پیدا می کنید. زمانی که کلاه سیاه ها ادم بد های داستان به حساب می آمدند و کلاه سفید ها ادم های خوب.

در حال حاضر نیز کلاه سیاه ها را شخصیت منفی دنیای سئو می دانیم. کسانی که برای رسیدن به هدف نهایی خود دست به هر کاری می زنند.

مقاله جنایی CodeIRAN را از دست ندهید.

در این مقاله تعریفی بر سئوی کلاه سیاه داریم و هدف نهایی فعالیت های آن ها را مشخص خواهیم کرد.

نگران نباشید، به شما چند تکنیک پرکاربرد در زمینه کلاه سیاه ها را معرفی می کنیم که بتوانید با مشاهده آن ها به راحتی این گروه را تشخیص بدهید.

 

 

 

سئو سیا چیست؟
سئو سیا چیست؟

 

 

سئو سیا چیست؟

تعریف سئو انجام فعالیت هایی است که موجب بالا رفتن سئو سایت در مدت کوتاه می شود. این فعالیت ها همه قوانین و خط قرمز های گوگل را در بحث سئو دور می زنند و در نهایت شما را تبدیل به آدم بد داستان می کنند.

یکی از پیش و پا افتاده ترین حقه های این نوع سئو استفاده بیش از حد از عبارت های کلیدی است.

 

 

چرا نباید در این ماجرا نقش منفی را ایفا کنیم؟

زیرا در هیچ یک از فیلم های گانگستری، نقش منفی پیروز نمی شود. پایان سناریو گوگل و سئوی سیاه نیز همین است. در حال حاضر هیچ سئو کلاه سیاهی قسر در نمی رود و عاقبت همه آن ها شناسایی شدن توسط گوگل و توقیف است.

اگر هنوز هم متوجه نشده اید بگزارید اینطور برایتان شرح دهم:

گوگل یک موتور جستجوی بسیار قوی است و این واقعیت را با ابداع و به کارگیری الگوریتم های قوی خود چون کبوتر، مرغ مگس خوار و خیلی الگوریتم های دیگر ثابت کرده است.

گوگل برای اینکه بتواند بهترین نتایج را در پاسخ به جست و جوی کاربر پیدا کند، راه زیادی را آمده است. این موفقیت فوق العاده گوگل با تاکید بر درک معنایی الگوریتم مگس خوار ممکن شد.

بعد از این همه پیشرفت گوگل اجازه نمی دهد یک سئوی کلاه سیاه تمام تلاش هایش را به هم بریزد و به شدت با این مسئله مقابله می کند. شناسایی بلک سئو توسط گوگل پیامد های بدی را در پیش دارد.

 

پیشنهاد می کنیم مقاله مرتبط در رابطه با کارکرد الگوریتم مرغ مگس خوار را مطالعه کنید:

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟

 

پیامد های استفاده از بلک سئو

 

  • امکان توقیف شدن سایت از سمت گوگل و سایر موتور های جست و جو برای همیشه.

 

  • توقیف از جایگاه اول در بخش نتایج جست و جو.

 

  • افت مخاطب و مشتری به دنبال توقیف سایت.

 

مجازات گوگل بسیار ساده ولی سنگین است. به خاطر راه کار های لحظه ای بلک سئو یک عمر با آبرو زندگی کردن را دور نریزید.

سعی کنید مثل یک قهرمان سفید پوش با رعایت قوانین به موفقیتی که می خواهید دست یابید.

 

 

تکنیک های بلک سئو
تکنیک های بلک سئو

 

 

تکنیک های بلک سئو

 

توجه داشته باشید که تکنیک هایی که در این بخش معرفی می کنیم همگی از روش های معمول در بلک سئو می باشد. اگر قصد رد شدن از خط قرمز گوگل را ندارید بهتر است هیچ وقت فکر استفاده از این روش ها به سرتان نزند.

 

  • Low quality content

گوگل محتوایی را می پسندد که بخصوص و خاص باشد و برای آن ها امتیاز خاصی قائل می شود. محتوا از تمام جنبه ها سنجیده می شود حتی املا، نگارش و چیدمان متن نیز مهم است. در نظر داشته باشید گوگل با کسانی که محتوا را کپی می کنند سخت برخورد می کنند.

 

  • Selling or buying links

استفاده از لینک ها برای بالابردن رتبه سایت در صفحه نتایج جست و جو شدیدا توسط گوگل ممنونع اعلام شده. حتی اگر این موتور متوجه خرید و فروش این نوع معامله بشود، با این مسئله مقابله می کند.

 

  • Unrelated keywords

از کلمات کلیدی بی ربط در متن خود استفاده نکنید. این کار کیفیت محتوا را پایین می آورد.

 

  • Hidden texts or links

از گذاشتن متن یا لینک با فونت کوچک و هم رنگ، با رنگ پس زمینه خودداری کنید.

 

  • Cloaking

شاید با سایت های بسیار زیادی رو به رو شده باشید که در نگاه اول یک سایت معمولی باشند که ادعا می کنند نیاز های شما را برآورده می کنند، ولی این تنها یک دام است برای کشاندن مخاطب به درون سایت و بالابردن مخاطب.

 

  • Duplicate content

کپی کردن محتوا ساده ترین راه برای جلب توجه گوگل است. و اگر از محتوای کپی شده استفاده می کنید باید تبریک بگویم ،سایت شما خیلی دووم نخواهد داشت.

 

  • Link farm

مزرعه لینک اصطلاحا فضایی است که پر شده است از لینک های بی ربط و شامل محتواهای بی ارزش هستند. گوگل به راحتی می تواند مزارع را شناسایی و با آن ها مقابله کند.

 

 

 

این ها تنها اشاره کوچکی بود به روش های که در دنیای بلک سئو به کار می رود.

اگر می خواهید از ماجراهای گریبان گیر بلک سئو دوری کنید بهتر است تنها یک نکته را رعایت کنید:

سعی کنید بهترین باشید.

بدون گذر از مسیر بلک سئو و باور به برترین بودن، تبدیل به بهترین شوید.

خلاقیت و نوآوری را فراموش نکنید.

 

در آخر

حالا یک درک واضح از بلک سئو و چگونگی عملکرد آن ها به دست آورده اید.

تنها کاری که میتوانیم بکنیم این است که از شما بخواهیم به مسیر کلاه سیاه ها وارد نشوید.

درست است. تکنیک های کلاه سیاهان شما را در مدت کم به میزان قابل توجهی از مخاطبین و سئو بالا می رساند. شاید در این بین در صفحه نتایج جست و جو (SERP) نیز رتبه های اول و دوم را کسب کنید ولی مطمعن باشید این خوشی ها دوام نخواهد داشت.

ولی در آخر این راه هم در نظر بگیرید اگر می خواهید چهره ماندگار و مردمی فضای مجازی باشید پس کلاه سفید را بر سرتان بگذارید و سینه سپر کنید که گوگل با شما یار خواهد بود.

اما اگر داستان شما یک حضور کوتاه مدت و صرفا جلب مخاطب و ایجاد سئو بالا است، پس باید بگویم حتی زود تر آن چه که تصور می کنید به آرزوی خود خواهید رسید.

 

 

 

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید
تگ متا

متا تگ چیست ؟ – تگ متا و توضیحات آن – CodeIRAN

تگ متا یکی از مهم ترین موارد کد نویسی برای سئو سایت می باشد. در اصل سایت شما با متا تگ به گوگل معرفی می شود. و هرچه سایت شما برای گوگل بهینه تر باشد، در صد نمایش شما بالا تر رفته و جذب مشتری بیشتری خواهید داشت. مطمئن باشید که بدون متا تگ سایت […]

Read More…

۰ comments
طراحی وب سایت ایارن

طراحی سایت ایران – ساخت سایت برای کشور ایران

طراحی سایت ایران : امروز با مقاله ای در مورد طراحی سایت ایران خدمت شما هستیم، با ما همراه باشید، چون قراره بحث های جالبی در این مطلب باهاتون داشته باشیم. اصلاً چرا طراحی سایت ایران، امروزه به یک موضوع اصلی در بین طراحان سایت رواج پیدا کرده است؟ خب ایران هم مثل برخی از […]

Read More…

۰ comments
مهارت های بازاریابی

مهارت های بازاریابی که هر کس باید فرا گیرد – CodeIRAN

مهارت های بازاریابی را اگر فرا بگیرید، قطعا در دنیای دیجیتال مارکتینگ پیشرفت بزرگی خواهید داشت! در این مقاله به بررسی مهارت های بازاریابی و مهارت های فردی که هرکس باید در دهه ی سوم زندگی آن را بیاموزد می پردازیم. بازاریابی و مارکتینگ بسیار مهم می باشند چرا که یک شرکت بدون آن عملا […]

Read More…

۰ comments

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

 

شما میتوانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >

 

 

 نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها بازاریابی بلک سئو یا سئو کلاه سیاه چیست؟ – CodeIRAN
×