طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

الگوریتم E-A-T گوگل

الگوریتم E-A-T گوگل زمانیکه در سال ۲۰۱۸ گوگل مجددا خود را بروز رسانی کرد، الگوریتم جدیدی را به نام E-A-T معرفی کرده که از آن زمان تا کنون از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

اما چرا اکنون در موردش صحبت می کنیم؟

برای اینکه بتوانید در گوگل رتبه خوبی دریافت کنید، باید سایتی تخصصی و قابل اطمینان داشته باشید، تا بتوانید نام تجاری خود را مطرح کرده و آن را پرورش دهید.

این موضوع دقیقا همان چیزی است که به آن E-A-T می گویند.

در این مقاله می خواهیم تا به بررسی الگوریتم E-A-T و تاثیر آن بر روی سئو پرداخته و نکات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

اما اولین سوالی که در اینجا باید به آن پاسخ دهیم معنی دقیق کلمه E-A-T است.

الگوریتمE-A-T در گوگل به چه معناست؟

E مخفف Expertise یعنی تخصص، A مخفف Authoritativeness یعنی اقتدار و T مخفف Trustworthiness یعنی اعتماد است.

الگوریتمE-A-T در گوگل به چه معناست؟

 

بیشتر بدانید:

طراحی سایت مشاور املاک›

E یا Expertise به چه معناست؟

فرض کنید شما یک دندانپزشک هستید و می خواهید تا سایتی را برای خود ایجاد کنید. سایت شما باید نشان دهنده تخصص شما باشد. یعنی شما باید تا سایت تخصصی در زمینه دندانپزشکی طراحی کنید و مطالب مرتبط به آن را در سایت انتشار دهید. شما نمی توانید در یک سایت پزشکی، مطالب طنز و یا خنده دار انتشار دهید.

یا به عبارت کوتاه تر، سایت شما باید نشان دهنده تخصص شما باشد.

A یا Authoritativeness به چه معناست؟

شما زمانیکه سایت خود را در زمینه پزشکی و یا دندانپزشکی طراحی می کنید، با گذاشتن مطالب و یا عکس های مرتبط به مخاطب خود باید نشان دهید که شما در واقع یک مرجع قابل اقتدار در این حوزه هستید.

T یا Trustworthiness به چه معناست؟

شما به عنوان خالق یک برند و یا یک شرکتی که به صورت تخصصی در صنعتی مشغول به فعالیت هستید، باید به مخاطبان خود نشان دهید که سایت شما از امنیت بالایی برخوردار است.

یکی از روش های مهمی که می تواند نشان دهنده امنیت بالای سایت شما باشد، استفاده از گواهی SSL می باشد.

الگوریتم E-A-T گوگل چگونه می تواند بر روی بهینه سازی و سئوی سایت کمک کند؟

احتمالا این سوال برای شما پیش آمد که چگونه می توان از این الگوریتم جهت بهینه سازی و سئوی سایت استفاده کرد.

E-A-T چگونه می تواند بر روی بهینه سازی و سئوی سایت کمک کند؟

۱- بررسی و آنالیز سایت

قبل از هر کاری شما باید تا تعداد لینک هایی ورودی و یا خروجی، سیگنال هایی که از شبکه های اجتماعی دریافت کرده اید و میزان ورودی سایت از طریق موتورهای جستجو را بررسی کرده و ببینید آیا شما از سئوی خوبی برخوردار هستید و یا خیر.

بیشتر بدانید:

خطای ۵۰۳ در وردپرس چیست؟

۲- بهینه سازی صفحات سایت

تک تک صفحاتی که دارید، چه صفحه اصلی، چه صفحه وبلاگ و چه صفحه تماس با شما. کلیه صفحاتی که در سایت خود ایجاد کرده اید، باید شامل محتوا و عکس مناسب و مرتبط باشند.

۳- محتوای خود را بهبود بخشید

شما باید از محتوای استاندارد و با کیفیت بالا در سایت خود استفاده کنید. به قدری محتوای شما باید با کیفیت باشد که شما بتوانید آن را آپدیت و یا بهبود دهید.

بهبود محتوا جهت به روز رسانی الگوریتم E-A-T امری ضروری است. زیرا باعث بهبود سئو شده و رتبه شما را افزایش می دهد. زمانیکه شما از محتوای با کیفیت استفاده می کنید و آنها را به روز رسانی می کنید، باعث افزایش ترافیک سایت شده و از این رو به بهبود سئو سایت شما کمک می کند.

نتیجه گیری:

مهمترین معیاری که در  الگوریتم E-A-T گوگل باید رعایت کنید، استفاده از محتوای با کیفیت و بهینه سازی صفحات سایت بوده که می تواند تاثیر این الگوریتم را بر روی سئوی سایت افزایش دهد.

مقالات پر بازدید این هفته:

قواعد استفاده از پاپ در سایت

استفاده از ایموجی در سئوی سایت چه تاثیری دارد؟

صفحه ۴۰۴ خلاقانه چیست؟

بهترین روش برای بازاریابی ویدئویی موفق


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها بازاریابی الگوریتم E-A-T گوگل – تاثیر الگوریتم E-A-T بر سئو – CodeIRAN
×