طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

استفاده از PBN

مهم ترین دلیل استفاده از PBN ، داشتن کنترل بر لینک ها و دامنه هایی که خریداری می کنید، بدون نیاز به هزینه اضافه و مذاکره با افراد دیگرد، استفاده از محتوا ها و دامنه های معتبر برای شما می باشد.

خرید بک لینک از سایت های دیگر یک سری مضراتی دارد. همین امر باعث شده بیشتر افراد به سوی private backlink network  سوق پیدا کنند.

 

حتما مقاله مرتبط زیر را مطالعه فرمایید:

PBN چیست ؟

 

چرا خرید بک لینک یا ریپورتاژ های خبری به اندازه یک مزرعه شخصی بک لینک جوابگو نیستند؟

سایت های دیگر که هم رده با شما به فعالیت می پردازند، ممکن است تبلیغات رقبای شما را هم کرده باشند یا حتی اشباع شده و دیگر خاصیتی برای شما نداشته باشند.

ممکن است آن وب سایت ها فعالیت خود را متوقف یا کاهش دهند که این داستان سبب می شود که ارزش بک لینکی که سال پیش خریده اید کاسته و رنگ شما نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

سایت های خوب که فعالیت مستمر دارند، هزینه های گزافی را به شما تحمیل می کنند که شاید برای مجموعه های کوچک با بودجه محدود مناسب نباشد.

 

استفاده از PBN
استفاده از PBN

حال به این موضوع می پردازیم که: چرا می گوییم PBN بهتر از خرید Backlink است؟

قطعا که این راه سختی های بسیاری را به همراه خواهد داشت. شما نیاز دارید که با برنامه حرکت کرده و جسور باشید. شما با این کار درحال ریسک کردن هستید! برای درک این ریسک، تصور کنید که در یک کوهستان هستید، هوا تاریک است و بر روی یک لبه نازک در ارتفاع بالا حرکت می کنید. یک اشتباه کوچک می تواند باعث سقوط شما به یک دره عمیق و تاریک شود. ولی به هر حال شما ریسک آن را پذیرفته اید و قبول  کرده اید که این کار را انجام دهید. اما شما ابزاری هم دارید که کار را برایتان کمی مطمئن می کنند. در ادامه به صورت کامل به برسی چرا هایی که باعث می شود private backlink network منحصر به فرد باشد و چرا استفاده از PBN مهم است، می پردازیم.

 

دست رسی و کنترل کامل محتوا ها و لینک سازی هایی که قرار است انجام شود

شما به دلیل آنکه خود وبمستر سایت های جدیدتان هستید، بر روی محتوا های ارسالی قطعا مشرف خواهید بود و می دانید که به چه تیپ از نوشته نیاز دارید و چه پارامتر هایی برای حفظ کیفیت باید رعایت شود.

همچنین می دانید که در کجای محتوای خود باید اقدام به لینک دهی کنید و کاملا کنترل شده و بر حسب نیاز این کار را انجام می دهید. همین امر سبب جلوگیری از پایین آمدن سایت های جانبی شما می شود و بهتر می توانید به اصطلاح از وب سایت هایتان جوجه کشی کنید.

 

استفاده از دامنه های خوب و رنگ بالا

شما می توانید به جای آنکه مدت ها وقت خود را برای بالا بردن رنک سایت خود تلف کنید، اقدام به خرید دامین هایی که همه روزه در حال ازاد شدن هستند کنید. شما می توانید سایت هایی را که به هر دلیل دیگر تمدید نشدند و از قضی با موضوع وب سایت شما یکی می باشد را خریداری کنید. با این حرکت شما یک وب سایت با رنک های مناسب دارید، همین امر سبب راحت شدن کار شما می شود.

این موضوع سبب می شود شما بتوانید یک مزرعه بسیار عظیم را مدیریت و راه اندازی نمایید و استفاده از PBN برایتان تاثیر بیشتری داشته باشد.

 

استفاده از PBN

دیگر نیازی به خرج اضافی و مذاکره بر روی قیمت نیست!

در روش های دیگر بک لینک گرفتن، ممکن است به صورت چند جانبه با سایت های دیگر نیاز به مذاکره داشته باشید که به تبادل لینک بپردازید. یا شاید هم ممکن است شما مجبور به پرداخت مبلغی شوید، که البته سایت های بزرگ قطعا مبلغ بسیار گزافی را از شما طلب خواهند کرد.

در این روش یعنی Private Backlink Network شما دیگر نیاز به موارد فوق نداشته و مدیر کل خودتان هستید. این مورد باعث کاهش هزینه ها و دست رسی بیشتر برای شما باشد.

 

جمع بندی نهایی مقاله استفاده از PBN

شما در این مقاله با تفاوت های خرید یک بک لینک و ساخت مزرعه لینک آشنا شدید. همین امر سبب شد تا شما تفاوت های این دو را متوجه شوید که باعث می شود بهترین گزینه برای خودتان را انتخاب نمایید.

شما می توانید با توجه به بودجه و برنامه سازمانی که دارید تصمیم بگیرید که کدام روش بیشتر برایتان به صرفه می باشد.

در مقاله بعدی که متصل به همین موضوع می باشد، به شما راهی که گوگل ممکن است به این مسئله که شما در حال استفاده از این روش هستید.

 

مقاله متصل بعدی را حتما بخوانید

راه های شناسایی PBN توسط گوگل و تبعات وحشتناک آن

 

مطالبی که ممکن است علاقه داشته باشید
آموزش تولید محتوا,تولید محتوا به چه صورتی هست

آموزش تولید محتوا – تاثیر تولید محتوا در سئو سایت – CodeIRAN

آموزش تولید محتوا , اگر شما هم از آن دست از افرادی هستید که همواره براتون سوال بوده که وقتی یک سایت سئو می شود همیشه اول گوگل می ماند ؟ چرا یک سایت بعد از سئو شدن و حتی نتیجه گرفتن بعد از یک مدت کلا از گوگل حذف می شود ؟ آیا سئو […]

Read More…

۰ comments
طراحی وب سایت خودرو

طراحی سایت خودرو – طراحی وب سایت خودرو – CodeIRAN

طراحی سایت خودرو موضوع این مقاله ماهست تا بیشتر و کامل تر درباره طراحی سایت خودرو و مزیت طراحی سایت در این حوزه بدانید. طراحی سایت خودرو – طراحی حرفه وب سایت خودرو   سلام به همه همراهان عزیز کد ایران امروز میریم سراغ دنیای بزرگ خودرو!!! همونجور که میدونید دنیای خودرو روز به روز […]

Read More…

۰ comments
نکات مهم و کلیدی در طراحی سایت

نکات مهم در طراحی سایت – CodeIRAN

داشتن سایتی با طراحی مناسب می تواند عاملی برای پیشرفت در کسب و کار شود. برای اینکه بتوانید ترافیک سایت خود را افزایش داده و کسب کار خود را رونق بخشید باید نکاتی را در طراحی وب سایت خود رعایت کنید. با رعایت نکات زیر در هنگام طراحی وب سایت از ضرر و زیان های […]

Read More…

۰ comments

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیسبوک توییتر تلگرام اینستاگرام

 

شما میتوانید برای استفاده از ۱۷ دقیقه مشاوره حرفه ای رایگان از طریق زیر با ما شرکت طراحی سایت کدایران باما در ارتباط باشید :

تماس با ما >نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها بازاریابی استفاده از PBN یک ریسک بزرگ با ارزش یا خطر نابودی – CodeIRAN
×