طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

استارت آپ چیست؟

استارت آپ چیست و چه مزیت هایی دارد; به کسب و کارهای نوپایی گفته می شود که با یک خلاقیت و فکر نو شروع و تبدیل به یک کار بزرگ و پردرآمد می شود، لذا زمانی زیادی از شروع این شرکت ها یا کسب و کارها نمی گذرد , در واقع StartUP رشد سریع تری نسبت به کسب و کارهای دیگر دارند و به خوبی در این زمینه پیشرفت می کنند.

دلیل این همه پیشرفت می توانند آن ایده ی ساده اولیه باشد که در ابتدا کسی باور یا فکرش را هم نمی کرد که این گونه پیشرفت چشمگیری داشته باشد , این ایده ی ساده و اولیه توسط افراد با خلاقیت به انجام می رسد که به آن استارت آپ گفته می شود. همچنین می توان گفت که استارت آپ راهی نوین برای ارائه افکار و اندیشه های تازه و ایجاد خلاقیت است.

StartUp چیست

استارت آپ چیست؟

چگونه یک استارت آپ راه اندازی کنیم؟

خیلی ها بعد از این موج ورود استارت آپ ها (استارت آپ چیست) به کشور ایران به فکر راه اندازی یک StartUp خوب برای خود افتادند , اما حقیقت این می باشد که راه اندازی یک استارت آپ با طراحی یک سایت بسیار متفاوت می باشد …

اصولا یک سایت به یک استارت آپ منتهی نمی شود مگر اینکه یک ایده و یک استراتژی خاصی را دنبال کند .

لذا قدم اول در بوجود آمدن یک پروژه اول ایده آن می باشد این ایده باید یک ایده نو و خاص باشد در غیر این صورت به هیج عنوان در زمره کارهای استارت آپی قرار نخواهد گرفت .

اما همینجا هم خیلی ها هستند که ایده دارند و کلی هم کار می کنند و … اما در نهایت باز هم یک استارت آپ درست و حسابی از آن خارج نمی شود .

دلیل اینجا می باشد که قدم اول یعنی ایده پردازی فقط یک قدم کوچک راه اندازی بیزنس مدل های Start UP می باشد .

اینکه چطور و در زمان و با چه Road Map هایی این پروژه به ثمره برسد کاری می باشد که نیاز به یک تیم حرفه ای دارد …

 

برای دیدن مدارک بین المللی تیم کد ایران در حوزه طراحی وب به صفحه اصلی مراجعه کنید :
طراحی سایت

 

راه دور نرویم همین سایت دیوار، علی بابا و خیلی از استارت آپ های دیگر همگی از یک ایده خالی و کوچک شروع شدند، اما حال می بینید که یکی از بزرگترین استارت آپ ها هستند اما مهم این بود که این ایده ها شروع شد و نه فقط در ذهن پرورش یافت !

راه اندازی یک استارت آپ

چه ایده یا فکر نو می تواند یک استارت آپ باشد؟

شاید تا به حال با خودتان فکر کردید که چه خلاقیت یا فکری می تواند شما را در شروع یک استارت آپ کمک کند , قبل از اینکه به فکر یک ایده ی نو باشید به این فکر کنید که آیا این ایده به سود دهی می رسد؟ کسی در این باره سرمایه گذاری می کند؟ یا اینکه چگونه این ایده می تواند سرمایه و افراد را به خود جذب کند؟ همه ی این سوال ها برای این است که وقت خود را صرفه جویی کنید و به دنبال یک کار نو و ایده ای که کسی آن را انجام نداده باشید.

پس از همین حالا شروع کنید و به فکر یک ایده نو و پر از خلاقیت باشید.

ایده ی خود را بسنجید یا آن را پردازش کنید ,  شاید برای این کار لازم به سرمایه گذار باشد و شما یا یک دانشجو از پس هزینه های آن برنیاید .

اما برای این که از ایده ی خود مطمئن شوید نیاز به یک بررسی کلی از آن دارید، پس به دنبال یک سرمایه گذار باشید تا بتوانید طرح یا ایده خود را بصورت استارت آپ اجرا کنید.

چرا بعضی از استارت آپ ها موفق نمی شوند ؟

بعضی از استارت آپ ها (استارت آپ چیست) شروع به کارهایی می کنند که در بازار وجود دارد و با این فرض جلو می روند که میتوانند رقیب چند ساله خود راشکست دهند و نسبت به او پیشرفت کنند، یا این که اصلا بازار نیازی به این استارت آپ نداشته است و آن را ایجاد کرده باشد.

اما این گونه نیست باید به سراغ ایده ای بروید که کمتر کسی آن را ایجاد و این که بازار به آن نیاز داشته باشد. در این بین باید به تیم استارت آپ، نظر مشتری، تبلیغات درست و کافی، سرمایه گذاری، بودجه و … هم توجه کرد , زیرا اشتباه در انتخاب تیم و روشهای دیگر می تواند شما را در آغاز کار به مشکل جدی یا منحل شدن این استارت آپ منجر کند.

استارت آپ چیست

چند نمونه روش سرمایه گذاری در استارت آپ ها

سرمایه گذاری در بانک ها

یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین روش ها می باشند , شاید به خودتان بگویید که بانک ها نمی توانند به شما در این زمینه کمک کنند، اما تجربه نشان داده است که بانک ها همواره یکی از اصلی ترین سرمایه گذار ها در این زمینه هستند. بانک ها به طور مستقیم در زیان  یا سود شما سهیم نیستند , بانک های زیادی در این زمینه فعالیت دارند که هر کدام روش خود را در این زمینه بکار می برند.

سرمایه گذاری دوستانه و داوطلبانه

سرمایه گذاری دوستانه و داوطلبانه معمولا برای استارت آپ های سنگین و پروژه های بزرگ بکار می روند. می توانند سرمایه گذار خوبی برای شما تا انتها باشند , انها در سود و زیان با شما به توافق می رسند و معمولا درصدی را هم به عنوان هزینه استارت آپ پرداخت می کنند.

سرمایه گذاری شراکتی

این گونه سرمایه گذاری ها مناسب افرادی هستند که دوست دارند در این زمینه با کسی شریک شوند , سود وزیان پروژه به عهده ی هر دو نفر می باشد. از ابتدا با شما یک قرارداد کاری در این زمینه به امضا می رسانند تا برای حمایت از شما در سود پروژه سهیم باشند.

سرمایه گذاری شخصی

این گونه سرمایه گذاری بی دردسر و جدای از دخالت شرکا یا بانک ها می باشد و فرد می تواند بدون دردسر کار خود را انجام دهد. در این گونه سرمایه گذاری شخص می تواند به سراغ آشنایان، دوستان یا افرادی برود که علاقمند  سرمایه گذاری در این زمینه هستند. تا شما را در انجام این پروژه کمک نمایند.

نتیجه گیری مقاله استارت آپ چیست :

در این مقاله مختصر و کوتاه تلاش کردیم نکات مهمی که درباره استارت آپ باید بدانید را توضیح دادیم و به صورت کامل به سوال استارت آپ چیست پاسخ دادیم …

مهمترین نکته ای که در این مقاله به آن اشاره کردیم شاید این باشد که قبل از شروع  استارت آپ خود حتما روی ایده تان فکر کنید، مهم ترین نکته اولیه همان ایده ای است که باید آن را تولید کرد اما یادمان باید باشد که صرفا داشتن یک ایده حتی خیلی خوب هم به این معنی نیست که حتما آن پروژه به ثمره خیلی خوبی خواهد رسید و …

یکی از بهترین پیشنهادها در زمینه رشد یک استارت آپ شرکت در ایونت های استارت آپی می باشد که بسیار موثر در بینش خودمان می باشد .

در نهایت امیدواریم که مقاله ” استارت آپ چیست ” براتون مفید بوده باشد .

 

 

مطالب پربازدید این هفته :

انواع سئو

تبلیغ در اینستاگرام

ایمیل مارکتینگ

کد ایران در شبکات اجتماعی :

اینستاگرام – تلگرامتوییترفیسبوکلینکداین

 

استارت آپ چیست,استارت آپ به چه معنی می باشد,startup چیستنظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها خبر های طراحی استارت آپ چیست – چگونه یک StartUP راه اندازی کنیم – CodeIRAN
×