طراحی سایت , طراحی وب سایت , شرکت طراحی سایت کد ایران

آموزش سئو

آموزش سئو; شاید شما که دارید همین حالا این متن رو میخوانید صاحب یک وب سایت باشید ، یا شاید هم یکی از کسانی هستید که در حال حاضر در زمینه طراحی سایت فعال هستید و شاید هم در حال بررسی شرایط موجود برای ورود به دنیای طراحی وب سایت و یا کسب و کار آنلاین هستید.

در هر صورت تصور میکنم با این نظر من موافق باشید که یکی از اهداف اصلی ما از ورود به این کسب و کار چه به عنوان یک طراح سایت و چه به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین دسترسی به درآمد های مناسب هست .

خوب قطعا این رو هم میدونید که هر نوع کسب و کاری نیاز به مشتری داره تا این مشتری ها محصول یا خدمات رو ببینن و بررسی کن و نهایتا این محصول یا خدمات  شما رو خریداری کنن .

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

خوب قطعا با این فرضیه هم موافق هستید که هرچه بیشتر در دید کاربران و مشتریان باشید بازدید بیشتری خواهید داشت که نهایتا منجر به فروش بیشتر وب سایت شما خواهد شد .

اگر مشتری بیشتری به سایت شما سر بزنه احتمال فروش خدمات یا محصول شما بیشتر میشه پس برای رسیدن به هدف اصلی یعنی کسب درآمد ما به مشتری بیشتری احتیاج داریم.
لطفا یک کسب و کار  سنتی رو فرض کنید ، مثلا یک فروشگاه لوازم صوتی و تصویری ، برای اینکه مشتری بیشتری رو داشته باشد باید برود توی بهترین قسمت شهر با هزینه های بسیار زیادی فروشگاهی رو اجاره کند یا بخرد که قطعا هزینه زیادی رو براش در بر خواهد داشت.

آموزش سئو : تبلیغات

حالا مرحله بعدی تبلیغ هست تا علاوه بر مشتریان عبوری بتواند به تعداد کاربران و مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشد خوب این مسئله هم متناسب با بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته از تبلیغات چاپی تا تبلیغات بیلبوردی و تلویزیونی و … متغیر هست.

اما یک سوال !!!!! چند در صد از افرادی که دارن در خیابون ها عبور میکنن و بیلبورد رو میبینن و یا اینکه تبلیغات چاپی در غالب بروشور و روزنامه به دستشون میرسه مشتری هدف این کسب و کار هستن ؟

در مقابل کاربرانی رو فرض کنید که پشت سیستم خودشون میشینن و مثلا این کلمه رو سرچ میکنن : فروش توپ فوتبال سایز ۵ ، کدوم از این کاربران درصد اینکه بخواهند توپ فوتبال رو بخرند بیشتر هست ؟

فکر میکنم متوجه این موضوع شده باشی که در هرکدوم از این جایگاه ها که باشی چه صاحب یه کسب و کار آنلاین و چه یک طراح سایت چقدر به بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجو نیاز داریم .

آموزش سئو : نتایج جستوجو

حالا چرا بهینه سازی وب سایت توی نتایج جستجو ؟ چون تحقیقات نشون داده کمتر از ۲% کاربران به سراغ صفحه دوم نتایج جستجو میرن و فقط ۵ رکورد اول صفحه اول رو بررسی میکنند.

پس  نه تنها گذراندن آموزش سئو وب سایت یکی از مهمترین کارهایی هست که باید انجام بدهید بلکه لازمه که شما توی نتایج جستجو توی رتبه های بالاتری نسبت به رقبا قرار بگیرید چرا که همین عامل توی نظر کاربران به منزله معتبر بودن سایت شماست و این عامل قطعا کمک میکنه نسبت به سایر رقبا بیشتر بفروشید و کسب و کارتون رونق بیشتری پیدا کند.

 

یکی از اصلی ترین هزینه های صاحبان کسب و کار تبلیغات هست که اگر سئو بدونید این هزینه رو به حداقل و درآمد خودتون رو به بیشترین مبلغ میرسونید .

موارد لازم آموزش سئو

با استفاده از بهینه سازی وب سایت به سادگی به کاربر هدف خود دسترسی خواهید داشت و میتوانید محصولات خود را در معرض دید کاربران و مشتریانی قرار دهید که به محصول یا خدمات شما احتیاج دارند .
هرجایی میتونید کار رو انجام بدید و فقط به اینترنت نیاز دارید
برای بهینه سازی یک وب سایت به طور میانگین به روزی ۱ ساعت وقت لازم دارید که این عدد در ابتدا بسیار بیشتر از ۱ ساعت و به مرور به مقداری در حدود هفته ای ۲-۳ ساعت میرسد ، شما این کار رو در هرجایی که به اینترنت دسترسی دارید میتونید انجام بدید و میتونید حتی این کار رو در بین کارهای خودتون به عنوان شغل دوم انجام بدید .
امنیت شغلی بسیار بالایی دارد
قطعا این تخصص یکی از مهمترین تخصص ها در زمینه طراحی سایت هست و به همین علت از امنیت شغلی بسیار بالایی هم برخوردار هست چرا که همه به این خدمات احتیاج دارند.
اگر خودت سایت دارید لازم است این تخصص رو حتما بلد باشید
اگر شما خودتون صاحب یک وب سایت هستید یکی از تخصص های بسیار مهم همین تخصص هست که باید یاد بگیرید چطور وب سایت خودتون رو در هر زمینه ای بهینه کنید و لازم نباشه سالانه هزینه های بسیار زیاد چند میلیونی رو برای بهینه سازی وب سایتتون پرداخت کنید .
تخصصی که خیلی سریع میتونید اونو یاد بگیرید
بهینه سازی وب سایت یکی از تخصص هایی هست که به سادگی میتونید اونو یاد بگیرید و به سادگی اونو پیاده سازی کنید و وب سایت های مختلفی رو بهینه سازی کنید و کسب و کارتون رو رونق بدید .

 

 

 


Deprecated: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/codeiran/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859

نظری ثبت نشده است

خانـــــــــــه آموزش ها سئو سایت آموزش سئو و بهینه سازی سایت – ۰ تا ۱۰۰ سئو سایت حرفه ای – کد ایران
×