در حال بارگذاری...
×

طراحی سایت خلاقانه , ایده پردازی شده و لوکس - کدایران

طراحی خلاقانه وب سایت با بروز ترین متودهای طراحی سایت دنیا توسط شرکت کد ایران

طراحی سایت دوم به ذهن خیلیا نمیرسه ... اجازه بدید با آمار شروع کنیم , شرکت آتیه انرژی که در زمینه آب و فاضلاب فعالیت دارند در ابتدا براشون یک سایت طراحی کردیم و همچنین با سئو و بهینه سازی در بسیاری کلماتصفحه اول گوگل هستند .
بعد از گذشت مدتی که ورودی خوبی هم داشتند پیشنهاد دادیم خوب شما که یک سایت دارید , و در گوگل هم بالا هست چرا یک سایت دیگر با یکی برند دوم طراحی نکنیم ؟! ( طراحی سایت دوم ) این دقیقا همان نقطه عطف در 3 برابر شدن درآمد این شرکت شد ! واقعیت هم همین هست وقتی شما سرمایه و نیروی کار خوبی داشته باشید می تونید از پس سایت دوم هم بربیاین و میزان ورودی سایت و مشتریاتون را به بیش از 3 برابر برسونید ...
شاید براتون جالب باشه که برای این شرکت در حال حاضر سایت سوم هم طراحی کردیم ( طراحی سایت )
موفقیت به هیچ عنوان اتفاقی نیست !
مطمئن باشید تمام شرکت هایی که پیشرفت کردند صرفا پارتی بازی و ... نبوده بلکه لیاقت موفقیت داشتند ,  موفقیت در دنیا شامل دو گروه می شود ! لایق ها و پر تلاش ها !
یک جنبه همین تلاش کردن متفاوت بودن هست , بله اینکه شما طراحی سایت دوم انجام بدید یک طور تبلیغات هوشمند متفاوت به شمار میاد که هر کسی به فکرش نرسیده و یا اقدامی نکرده !
همیشه گفتیم مجدد هم عرض میکنیم که طراحی سایت به تنهایی هیچ کمکی به هیچ کسی نمی کند ! از زمانطراحی وب سایت کودک تازه متولد شده و باید آن را غذا و آب داد و نگهداری کرد .
طبق آخرین بررسی هایی که شرکت طراحی سایت کد ایران انجام داده است طراحی سایت دوم بیش از 3 برابر به میزان ورودی و به طبع درآمد شما کمک خواهد کرد .
در ادامه با توضیحات بیشتر با شرکت طراحی سایت کد ایران همراه باشید ...

تعرفه طراحی سایت خلاقانه

  • ایده پردازی اختصاصی
  • شخصیت پردازی اختصاصی
  • برنامه نویسی تک تک المان ها
  • گرافیک اختصاصی
  • سئو و بهینه سازی ویژه
  • 10 سال پشتیبانی حرفه ای