در حال اتصال به هلدینگ کد ایران ...

CodeIRANsupport

پشتیبانی ۲۴ ساعته :

٢٦٤٧٠٤٢٣−۰۲۱

تلفن تماس :

×
"

آموزش تولید محتوای بهینه برای وبسایت (بخش اول)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
تولید محتوای بهینه برای وبسایت

در این مقاله از سایت سپاهان هفت به آموزش تولید محتوای بهینه برای وبسایت می پردازیم که یکی از موارد بسیار مهم در بحث سئو و بهینه سازی می باشد .

بخش اول آموزش تولید محتوای بهینه را در این مقاله بررسی میکنیم.

 

 

آموزش تولید محتوای بهینه برای وبسایت (بخش اول)

 

در واقعیت قوانین سئو و راه کارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو همیشه از طرف خود موتورهای جستجو تعیین شده و از طریق وبلاگ ها و سایت های وابسته به خود موتورهای جستجو در اختیار کاربران قرار میگیرد.

 

 

از آنجا که قرار داشتن یک وبسایت در صفحه اول و لینک های برتر صفحه اول صفحه گوگل و بینگ یکی از اصلی ترین راه های جذب ترافیک، دریافت کاربران، معرفی خدمات به کاربران ، و نمایش اعتبار، و… است ، بهینه سازی و سئو وبسایت و دستیابی به رتبه اول گوگل تبدیل شده است به یک تجارت بزرگ.

 

 

البته یک نکته اینجا حائز اهمیت است که گوگل در ایران و حتی دنیا از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا بیشترین کاربر را دارد پس در این مقاه از این به بعد گوگل را ملاک قرار می دهیم

 

 

تجارت بزرگ سئو  و بهینه سازی کمک میکند تا هر کسب و کاری فرصت پیدا کند بازدید کننده های وبسایت را از طریق موتورهای جستجو تبدیل به درآمد کند.

 

 

در آمد بیشتر یعنی رقابت بیشتر و رقابت بیشتر یعنی هزینه بیشتر و هزینه ی بیشتر برای کارهایی چون سئو و تبلیغات و بازاریابی خرج میشود. تفاسیر گوناگونی از سئو وجود دارد. از لحن مقاله ای که در وبسایت خود دارید تا ظاهری که وبسایت شما دارد همه و همه به سئو میتواند مربوط باشد.

 

اما سئو در کل اینطور معنی پیدا کرده است که یعنی کاری کنید که وبسایت شما در صفحه اول گوگل و رتبه های بالا قرار گیرد.

 

تمامی این مطالب درست اما سئوی وبسایت اگر در حالت کلی در نظر بگیریم دو بخش است.

 

سئوی درون برگه و سئوی خارج از برگه هر کدام تاثیرات خود را در کسب رتبه در گوگل دارند. اما سئوی درون شاید بیشتر برای کاربران است و سئوی برون برگه برای موتورهای جستجو کسب و کارهای سئو همگی به سه شیوه کار خود را برای شما شروع میکنند.

 

سئوی سفید، خاکستری و سیاه البته به سئوی سفید یا خاکستری کلاه سفید هم گفته میشود، فرقی نمیکند سئوی خاکستری یا سئوی کلاه خاکستری به هر حال، بهترین روش برای دستیابی رتبه در گوگل سئوی کلاه سفید است.

تولید محتوای بهینه برای وبسایت

تولید محتوای بهینه برای وبسایت ، محتوای حرفه ای برای سایت

اما گاهی سئوی کلاه سفید بی فایده است. سئوی کلاه سفید که بیشتر متوجه سئو درون برگه است بیشتر روی محتوا و کاربر مانور میدهد. محتوای با کیفیت از نظر بیل گیتس پادشاه است. پادشاه هر وبسایتی محتوای آن است.

 

محتوای با کیفیت میتواند کاربران شما را ماندگار کند. وقتی کاربر میبیند که وبسایت شما محتوای بسیار آموزنده ای دارد که به کسب و کار وی کمک میکند، چرا وبسایت های دیگر را به وبسایت شما ترجیح دهد؟ این سوالی است که همه جواب آن را میدانیم، زمان برای همه ما ارزشمند است، پس کاربر میخواهد زمانی را صرف محتوایی کند که میتواند در پایان آن چیزی آموخته باشد.

 

اگر شما بخواهید یک محتوای با کیفیت تولید کنید، میتوانید روی سئو کلاه سفید بیشتر کار کنید. همانطور که گفتیم سئو کلاه سفید، بهترین روش برای بهینه ساز ی و سئو است. سئوی کلاه سفید بیشتر متوجه درون برگه است و برای وبسایت هایی که راه تولید محتوا را در پیش دارند میتوانند با تولید یک محتوای با کیفیت میتوانند به رتبه ای که میخواهند دست پیدا کنند.

 

یک وبسایت آگهی تبلیغاتی مانند شیپور را در نظر بگیرید یا وبسایتی که برای کاربران خود انجمن و چت و گروه های اینترنتی راه انداخته است. یا وبسایتی که کانال های تلگرام را معرفی میکند.

 

همه اینها تقریبا دست به تولید محتوا نمیزنند بلکه بیشتر روی کاربران خود کار میکنند اما کاربران جدید چگونه با این وبسایت ها آشنا شوند، باید رتبه گوگل داشته باشند و رتبه گوگل اگر با سئو کلاه سفید باشد تقریبا غیر ممکن است در صفحه اول گوگل پیدا شوند. حال، راهکار این وبسایت ها سئوی خارج از برگه و تقریبا کلاه خاکستری است. باید محبوبیت وبسایت خود را با رپورتاژهای آگهی و لینک های فعال از وبلاگ ها، از بنر های تبلیغاتی و … کسب کنند. اما سر و کار ما با تولید محتوای با کیفیت است.

 

 

بخش اول مقاله آموزش تولید محتوای بهینه مقدمه ای بود برای شروع کار و تولید محتوا ، در بخش های بعدی به بیان نکات آموزش تولید محتوای بهینه می پردازیم

۱۷ دقیقه مشاوره رایگان

نویسنده : تحریریه کدایران

شرکت کد ایران با بیش از ۷ سال سابقه درخشان و بیش از ۱۵۰۰ رزومه در امر طراحی سایت – سئو سایت – دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات حرفه ای

بدون دیدگاه

لطفاً دیدگاه خود را بیان کنید

نظر شما